Wydarzenia

RNT sp. z o.o. zmieniło nazwę na REDNT sp. z o.o.

By  | 

Po ponad 12 latach od rozpoczęcia działalności RNT Sp. z o.o. zmienia swoją nazwę na REDNT Sp. z o.o. Zmienił się także adres siedziby Spółki. Nowe dane zarejestrowano w KRS 20 kwietnia br.

Wraz ze zmianą nazwy Spółka rozpoczyna proces odświeżania identyfikacji wizualnej. Nowe logo REDNT będzie zdecydowanie bardziej wyraziste. Towarzyszyć mu będzie slogan „INNOVATE INDUSTRY FOR PEOPLE”, komunikujący misję firmy. Typografię logotypu cechuje prostota i przejrzystość a nowoczesny krój czcionki podkreśla nieszablonowość stosowanych przez firmę rozwiązań. Publiczną prezentację nowego logotypu i nowej szaty graficznej materiałów marketingowych przeprowadzono na Targach Hannover Messe 2018, podczas których Spółka przedstawiła swoją ofertę handlową na polskim stoisku narodowym.

Bez tytułu

Decyzja w sprawie wyżej wymienionych zmian jest następstwem nowej strategii rozwoju firmy, zakładającej rozszerzenie działalności i systematyczne wprowadzenie na rynek nowoczesnych rozwiązań dla przemysłu. REDNT Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą zajmującą się projektowaniem, prototypowaniem, produkcją i wdrażaniem:
• systemów sterowania, IIoT i SCADA;
• opartych o nauczanie maszynowe i Big Data systemów optymalizacji procesów przemysłowych takich jak ciągłe monitorowanie, konserwacja predykcyjna czy wykrywanie źródłowych przyczyn awarii;
• dedykowanych rozwiązań dla przemysłu, głównie ciężkiego i chemicznego;
Spółka wdraża również systemy DCS, SCADA, MES, historian wiodących producentów (Siemens, Copa-Data, GE, ICONICS, OSIsoft, Askom) w firmach z różnych gałęzi przemysłu produkcyjnego.
Podstawowymi produktami własnymi opracowanymi przez REDNT Sp. z o.o. są:
• MOLOS.cloud – system Przemysłowego Internetu Rzeczy (urządzania i oprogramowanie);
• MOLOS.energy – system klasy Energy IoT przeznaczony do optymalizacji efektywności energatycznej przedsiębiorstw,
• System SAURON – wiodące na rynku rozwiązanie klasy SCADA dla wytwarzania i dystrybucji energii elektrycznej oraz system energo-maszynowy dla branży wydobywczej;

Zmiana nazwy nie wywołuje skutku w postaci zmiany podmiotu, który jest stroną zawartych już umów, tym samym wszystkie umowy zawarte z RNT Sp. z o.o. zachowują swoją ważność. Wszystkie inne dane (KRS, NIP, REGON i numery kont bankowych) pozostają bez zmian.


Pełne dane Spółki po zmianie są następujące:
REDNT sp. z o.o.
ul. Pod Młynem 1c
40-313 Katowice
Tel. +48 32 420 95 00
Fax +48 32 420 95 01
e-mail: biuro@rednt.eu
strona internetowa: www.rednt.eu


 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *