Wydarzenia

Rockwell Automation po raz dziesiąty w gronie najbardziej etycznych firm na świecie

By  | 

Instytut Ethisphere, globalny lider w określaniu i promowaniu etycznych praktyk w biznesie, wyróżnił Rockwell Automation tytułem World’s Most Ethical Company 2018 jako najbardziej etycznej firmy na świecie.

Rockwell Automation, największa na świecie firma z branży automatyki i informatyki przemysłowej, została wyróżniona przez Instytut Ethisphere jako jedno z najbardziej etycznych przedsiębiorstw na świecie. Już po raz dziesiąty Instytut Ethisphere umieścił Rockwell Automation na liście 135 globalnych firm promujących pozytywne zmiany oraz doskonałe etyczne przywództwo i kulturę biznesową.

– Uczciwość i szczerość są częścią DNA naszej firmy. Jestem dumny z faktu, że Ethisphere ponownie wyróżnił naszych pracowników, którzy codziennie dbają o przestrzeganie naszych wartości – mówi Blake Moret, prezes i CEO Rockwell Automation. – Uczciwość, etyka i wzajemny szacunek są nie tylko ważnymi wartościami, lecz także koniecznymi elementami rozwoju firmy w długoterminowej perspektywie.

– W 2017 r. nastąpiła wyraźna zmiana w związku z pojawieniem się nowego, zdecydowanego głosu. Globalne korporacje działające zgodnie z prawem są obecnie najsilniejszą siłą społeczną, która może poprawić los człowieka. W tym roku firmy coraz częściej przemawiają tym głosem. W szczególności wyróżnienie World’s Most Ethical Companies wskazuje podmioty najbardziej godne naśladowania – wyjaśnia Timothy Erblich, CEO Instytutu Ethisphere. – Gratuluję wszystkim pracownikom Rockwell Automation znalezienia się w gronie najbardziej etycznych firm na świecie.

Firma Rockwell Automation ogłosiła dzisiaj również swój Raport CRS 2017. Raport opisuje nasze podejście do kwestii społecznej odpowiedzialności i zrównoważonego rozwoju oraz obejmuje takie zagadnienia jak kultura oparta na uczciwości i praktyki etyczne w biznesie. Chętnie dzielimy się naszą wizją, aby promować zrównoważony rozwój z korzyścią dla klientów, przedsiębiorstw i społeczności.


Rockwell Automation Inc. (NYSE: ROK) to największa na świecie firma specjalizująca się w automatyce przemysłowej i rozwiązaniach informatycznych, zapewniająca swoim klientom większą produktywność przy zachowaniu zrównoważonego rozwoju. Firma Rockwell Automation z siedzibą w Milwaukee w stanie Wisconsin zatrudnia około 22 000 osób i obsługuje klientów w ponad 80 krajach.


Instytut Ethisphere

Instytut Ethisphere to globalny lider w określaniu i promowaniu etycznych praktyk w biznesie, które wypływają na kulturę firm, zaufanie na rynku i sukces biznesowy. Ethisphere ma bogate doświadczenie w pomiarze i określaniu podstawowych standardów etycznych na podstawie danych, co pomaga firmom wzmocnić charakter oraz zmierzyć i udoskonalić swoją kulturę. Ethisphere wyróżnia wybitne osiągnięcia poprzez program „Najbardziej etyczne firmy na świecie”, a dzięki Business Ethics Leadership Alliance (BELA) zapewnia społeczność branżowych ekspertów. Więcej informacji na temat Ethisphere można znaleźć na stronie https://ethisphere.com.


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *