Wydarzenia

Rockwell Automation wspiera Houston

By  | 

W dniach 15–16 listopada 2017 roku w George R. Brown Convention Center odbędą się targi Automation Fair

Kilka tygodni po przejściu niszczycielskich huraganów Harvey i Irma liderzy Rockwell Automation z nadzieją patrzą na coroczne wydarzenie Automation Fair, które w tym roku odbędzie się w Houston.

– Łączymy się w bólu z mieszkańcami wspaniałego Houston i wszystkimi, którzy ucierpieli wskutek niedawnych huraganów – mówi Blake Moret, prezes i CEO Rockwell Automation. – Przyjęliśmy na siebie zobowiązanie wobec miasta Houston i również poprzez nasze wydarzenie chcemy pomóc społeczności i regionowi w odbudowie.

Rockwell Automation jest pod dużym wrażeniem dotychczasowej walki ze skutkami huraganów i przy ścisłej współpracy z Visit Houston, Greater Houston Convention and Visitors Bureau oraz George R. Brown Convention Center wie, jak zapewnić sukces tegorocznego wydarzenia, które każdego roku przyciąga tysiące uczestników.

Rejestracja na targi Automation Fair 2017 organizowane przez Rockwell Automation i członków jego globalnego programu PartnerNetwork jest otwarta. Targi te pozwalają producentom z całego świata zapoznać się z najnowszymi produktami, usługami i rozwiązaniami umożliwiającymi wprowadzenie koncepcji Connected Enterprise.

– W tym roku skupiamy się na wskazaniu firmom, jak mogą osiągnąć wymierne wyniki biznesowe poprzez integrację kontroli i informacji w obrębie operacji zapewniającą lepszą współpracę, szybsze rozwiązywanie problemów i zwiększenie wydajności – podkreśla Moret. – Naszą misją jest wspieranie firm i ich pracowników w osiąganiu większej produktywności.

Wydarzenie Automation Fair
W dniach 15–16 listopada firma Rockwell Automation i członkowie jej programu PartnerNetwork zaprezentują ponad 140 najnowszych innowacyjnych rozwiązań i produktów dla produkcji przemysłowej. Goście targów będą mogli uczestniczyć w wielu demonstracjach produktów i spotkać się z ekspertami. Ponadto uczestnicy wydarzenia mogą zarejestrować się na 19 warsztatów technologicznych i wziąć udział w ponad 90 sesjach technicznych. Biorący udział będą mieli także okazję nauczyć się najlepszych praktyk od klientów i liderów poszczególnych branż w trakcie 9 forów dotyczących: chemii; projektowania, zamówień i realizacji (EPC); przemysłu spożywczego; budowy maszyn i urządzeń; ropy naftowej i gazu; zarządzania prądem i energią; przemysłu celulozowo-papierniczego; wody i ścieków oraz różnorodności i integracji w produkcji.

Process Solutions User Group (PSUG)
Ponadto 13–14 listopada w ramach PSUG spotkają się setki specjalistów z dziedziny działań operacyjnych, informatyki i inżynierii z różnych branż, aby podzielić się najlepszymi praktykami i poznać nowe technologie automatyzujące procesy z myślą o udoskonaleniu wydajności operacyjnej. W trakcie wydarzenia odbędzie się około 25 sesji technologicznych, 10 warsztatów i ponad 25 prezentacji przeprowadzonych przez klientów Rockwell Automation. Uczestnicy będą mieli także możliwość udziału w szeregu otwartych paneli dyskusyjnych.

Wydarzenie dla mediów Automation Perspectives
14 listopada podczas corocznego globalnego wydarzenia dla mediów Automation Perspectives spotkają się przedstawiciele mediów i analitycy branży, aby poznać globalne wyzwania sektora produkcji oraz trendy i technologie w dziedzinie automatyki, które wspomagają osiąganie lepszych wyników i większej wydajności. Doświadczona kadra kierownicza i eksperci z branży podzielą się swoimi strategiami zarządzania, możliwościami i wyzwaniami cyfryzacji oraz przedstawią programy i inicjatywy współpracy, które mają na celu zapewnienie wysoce wyspecjalizowanych pracowników, aby spełnić wymagania zaawansowanej produkcji.

Rejestracja na Automation Fair i PSUG oraz na spotkanie dla mediów Automation Perspectives jest otwarta.

Program Rockwell Automation PartnerNetwork
Program Rockwell Automation PartnerNetwork oferuje globalnym producentom dostęp do sieci firm, które wspólnie skupiają się na rozwoju, wdrożeniu i wsparciu najlepszych dostępnych rozwiązań w celu osiągnięcia optymalizacji całego zakładu i zwiększenia wydajności urządzeń zgodnie z celami zrównoważonego rozwoju.


O Rockwell Automation
Rockwell Automation Inc.(NYSE: ROK), to największa na świecie firma zajmująca się automatyką i informatyką przemysłową, która zwiększa produktywność swoich klientów oraz przyczynia się do zrównoważonego globalnego rozwoju. Główna siedziba firmy mieści się w Milwaukee (stan Wisconsin). Rockwell Automation zatrudnia około 22 000 pracowników obsługujących klientów w ponad 80 krajach.


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *