Nowości produktowe

RS Components ogłasza dostępność wstępnie zakończonych zespołów kablowych Molex

By  | 

Gama wstępnie zakończonych zespołów kablowych z popularnej rodziny złączy Molex to ekonomiczne rozwiązanie dla wielu branż, takich jak komunikacyjna, konsumencka i przemysłowa.

RS Components (RS), marka handlowa firmy Electrocomponents plc (LSE:ECM), globalnego dystrybutora produktów dla inżynierów poinformowała o dostępności wstępnie zakończonych zestawów kablowych, które są kompatybilnym rozwiązaniem dla kluczowych produktów firmy Molex, jednego z największych wiodących producentów złączy i komponentów połączeniowych na świecie.

Nowa oferta wstępnie zakończonych zespołów kablowych, opracowana z myślą o wielu zastosowaniach w branżach takich jak branża motoryzacyjna, konsumencka, obronna, przemysłowa, medyczna oraz w telekomunikacji i sieciach, pozwala inżynierom na jeszcze łatwiejszą adaptację komponentów połączeniowych w nowych i istniejących projektach bez konieczności drogich narzędzi, długiego czasu produkcji i pracochłonnych procedur testowych.

Zespoły kablowe typu przewód-płytka zostały wyprodukowane z zaciskami przeznaczonymi do pracy z niektórymi z najbardziej popularnych produktów połączeniowych firmy Molex. Należy do nich gama produktów FIT (Micro-FIT, Mini-FIT Jr. Nano-FIT oraz Mega-Fit) oraz gama złączy CLIK-Mate, Micro-Clasp oraz Pico-Clasp.

Wstępnie zakończone zespoły kablowe firmy Molex są obecnie dostępne w RS w krajach EMEA oraz Azji i Pacyfiku.


O RS Components
RS Components i Allied Electronics to marki handlowe grupy Electrocomponents plc, wiodącego dystrybutora podzespołów i komponentów elektronicznych oraz produktów dla działów utrzymania ruchu. Za pośrednictwem przedstawicielstw w 32 krajach grupa oferuje 500 000 produktów poprzez sprzedaż internetową, zaopatrując ponad milion klientów i wysyłając ponad 44 000 zamówień dziennie. Dostarczamy produkty
z zakresu elektroniki, automatyki i sterowania, techniki pomiarowej, elektryki i mechaniki od ponad 2500 wiodących producentów.
Grupa Electrocomponents jest notowana na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych i w zeszłym roku finansowym zakończonym 31 marca 2016 osiągnęła dochody w wysokości 1,29 mld funtów.
Więcej informacji można uzyskać pod adresem pl.rs-online.com.

Kontakt dla prasy:
RS Components GmbH
Frank Behrens
Hessenring 13 b
64546 Mörfelden-Walldorf
Tel: 0049 6105 401 803
frank.behrens@rs-components.com

Twitter: @RSOnline_PL; @RSComponents; @designsparkRS
RS Components on LinkedIn
http://www.linkedin.com/company/rs-components

Relevant Links:
Electrocomponents plc
www.electrocomponents.com
RS Components
pl.rs-online.com
DesignSpark
http://www.designspark.com

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *