Nowości produktowe

RS Components wprowadza solidne mikrominiaturowe złącza przemysłowe o zaawansowanej specyfikacji

By  | 

Seria złączy Micro-D firmy Norcomp stanowi realną alternatywę dla złączy o specyfikacji wojskowej w zastosowaniach przemysłowych.

RS Components (RS), marka handlowa spółki Electrocomponents plc (LSE:ECM), globalnego dystrybutora dla inżynierów, ogłosiła dostępność nowego asortymentu mikrominiaturowych złączy przemysłowych wyprodukowanych przez firmę Norcomp, które stanowią przystępną cenowo i bardzo atrakcyjną alternatywę dla złączy micro-D stosowanych w sektorze wojskowym i lotniczym.

Seria 380/381/382/960 złączy Micro-D oraz przewodów została opracowana z myślą o rynkach komercyjnych, w tym o sektorach robotyki, telekomunikacji i oprzyrządowania orz innych zastosowaniach, w których cenna jest miniaturyzacja oraz solidne ekranowane układy złączy we/wy.

Złącza Micro-D firmy Norcomp są dostępne w trzech wielkościach — 9, 15 i 25 — jak również w opcji pionowej i montowanej pod kątem prostym na płycie lub na kablach. Gwarantując obszar styku zaledwie 1,27 mm (0,050 cala), złącza mają wielkość poniżej jednej trzeciej standardowych złączy D-sub, a mimo to zapewniają interfejs metal-metal, który cechuje się trwałym połączeniem mechanicznym i skutecznością ekranowania.

Złącza dorównują większości produktów komercyjnych konkurencji, a ponadto mają inne funkcje, takie jak styk 1 A i praca w temperaturze roboczej od –55 do +85°C.

Asortyment złączy przemysłowych Micro-D Norcomp jest obecnie przesyłany z firmy RS do regionów EMEA oraz Azji i Pacyfiku.


O RS Components
RS Components i Allied Electronics to marki handlowe grupy Electrocomponents plc, wiodącego dystrybutora podzespołów i komponentów elektronicznych oraz produktów dla działów utrzymania ruchu. Za pośrednictwem przedstawicielstw w 32 krajach grupa oferuje 500 000 produktów poprzez sprzedaż internetową, zaopatrując ponad milion klientów i wysyłając ponad 44 000 zamówień dziennie. Dostarczamy produkty
z zakresu elektroniki, automatyki i sterowania, techniki pomiarowej, elektryki i mechaniki od ponad 2500 wiodących producentów.
Grupa Electrocomponents jest notowana na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych i w zeszłym roku finansowym zakończonym 31 marca 2016 osiągnęła dochody w wysokości 1,29 mld funtów.
Więcej informacji można uzyskać pod adresem pl.rs-online.com.

Kontakt dla prasy:
RS Components GmbH
Frank Behrens
Hessenring 13 b
64546 Mörfelden-Walldorf
Tel: 0049 6105 401 803
frank.behrens@rs-components.com

Twitter: @RSOnline_PL; @RSComponents; @designsparkRS
RS Components on LinkedIn
http://www.linkedin.com/company/rs-components

Relevant Links:
Electrocomponents plc
www.electrocomponents.com
RS Components
pl.rs-online.com
DesignSpark
http://www.designspark.com

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *