Wydarzenia

Sam zostań przemytnikiem! – IT Kontrakt zaprasza programistów do międzygalaktycznego wyzwania

By  | 

IT Kontrakt, będący jednym z liderów branży IT w Centralnej Europie, zaprasza wszystkich specjalistów IT niebędącymi pracownikami firmy do wzięcia udziału w wyzwaniu logicznym.

Na zwycięzców czekają bilety do kina.

Jesteś ekspertem IT w swojej dziedzinie? Już żadne zlecenie w całej galaktyce nie jest w stanie Cię zaskoczyć? Może od zawsze marzyłeś o pełnej przygód karierze gwiezdnego przemytnika? – tak firma IT Kontrakt zachęca specjalistów IT z całej Polski do rozwiązania zagadki z fabułą. Na stronie www.samzostanprzemytnikiem.pl należy rozwiązać jedno z trzech losowo wyświetlanych zadań, nawiązujących do popularnych produkcji z gatunku science-fiction. Ci, którzy udzielą poprawnej odpowiedzi na zadanie i udowodnią swój zawodowy związek z branżą IT, otrzymają podwójne wejściówki na najbardziej oczekiwaną w galaktyce filmową premierę roku 2018. Wyzwanie można podjąć do czwartku, 24.05.2018 r. lub do wyczerpania biletów, a nagrodę zrealizować w sieci kin Multikino w całej Polsce od piątku, 25.05.2018 r.

– Chcemy zachęcić ekspertów IT do wspólnej zabawy w konwencji nawiązującej do ulubionego gatunku filmowego branży. Przygotowaliśmy trzy zagadki dotyczące problemów z jakimi zderza się kosmiczny przemytnik – jak zaszyfrować swoje przychody przed galaktycznym fiskusem, lub jak szybko przeszmuglować “na jednym baku” kontrabandę w najdalsze zakątki kosmosu, czy też jak rozwiązać problem zbyt małej ładowni. Doświadczeni specjaliści z zakresu informatyki nie powinni mieć trudności z wykonaniem zadania, a dla początkujących informatyków może się ono okazać ciekawym wyzwaniem. Każdy uczestnik może podjąć aż 3 próby rozwiązania zagadek – mówi Rafał Madera, kierownik marketingu i PR w firmie IT Kontrakt.

Firma IT Kontrakt jest dynamicznie rozwijającą się spółką IT z polskim rodowodem, specjalizującą się w rozwijaniu i utrzymywaniu systemów informatycznych klientów. Jest jedną z pierwszych firm w Polsce, która zaczęła świadczyć usługi budowania specjalistycznych zespołów do dużych projektów informatycznych. Aktualnie spółka specjalizuje się w usługach typu Managed Services, Offshore/Nearshore, oraz Staff Augmentation i Shared Services Centers. Oddziały spółki działają we Wrocławiu, Krakowie, Łodzi, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Katowicach, a także w Kuala Lumpur, w Malezji. W tym roku firma IT Kontrakt planuje wzrost przychodów o ok. 30% oraz zatrudnienia o 15%.


O firmie:

IT Kontrakt to jedna z pierwszych firm w Polsce, która zaczęła świadczyć usługi budowania specjalistycznych zespołów do dużych projektów informatycznych. Dziś jest największą tego typu firmą o polskim rodowodzie. Aktualnie spółka specjalizuje się w outsourcingu usług typu Managed Services, Offshore/Nearshore, Shared Services Centers i IT outsourcing, a także outsourcing kadry IT. IT Kontrakt aktywnie obsługuje największych graczy m.in. z branży farmaceutycznej, bankowości,
IT telekomunikacji, zarówno w Polsce, jak i za granicą.Centrala firmy mieści się we Wrocławiu. Oddziały spółki działają we Wrocławiu, Krakowie, Łodzi, Warszawie, Katowicach, Gdańsku, Poznaniu, a także w Kuala Lumpur, w Malezji. Dodatkowo, firma posiada także biura handlowe w Szwajcarii i USA oraz własne Software Delivery Centers w pięciu lokalizacjach.


Kontakt dla mediów:
Agnieszka Włodarczak
IT Kontrakt
agnieszka.wlodarczak@itkontrakt.pl
+48 517 022 183


 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *