Nowości produktowe

Seco rozszerza linię wysokowydajnych listew do przecinana do głowic VDI.

By  | 

Rodzina listew do przecinana i imaków z chwytami kwadratowymi 150.10JETI marki Seco Tools obejmuje teraz nową konstrukcję imaka VDI.

Adaptery bezpośrednio utrzymują listwy 150.10-JETI w głowicy VDI i oferują usprawnione doprowadzanie chłodziwa pod wysokim ciśnieniem do strefy skrawania bez zastosowania przewodów elastycznych. Listwy i adaptery szybko i wydajnie odprowadzają ciepło podczas operacji przecinania, co przyczynia się do zwiększenia produktywności i długiej, przewidywalnej żywotności narzędzia. Chłodziwo jest dostarczane wewnętrznie do adaptera poprzez głowicę, a następnie do strefy skrawania przez przeznaczone do tego otwory w listwach. Szybki i bezpośredni transport chłodziwa do krawędzi skrawającej jest możliwy dzięki zaawansowanej technologi Jetstream Tooling® firmy Seco.

Rodzina produktów 150.10-JETI bezpiecznie i wydajnie usuwa wióry, co zapewnia wyższą jakość wykończenia części i dłuższą żywotność narzędzia. Regulowana wysokość krawędzi zapewnia optymalizację pozycjonowania.

Powiększenie rodziny 150.10-JETI obejmuje mocowane czołowo adaptery do głowic VDI30, VDI40 i VDI50 oraz mocowane promieniowo adaptery do głowic VDI25, VDI30 i VDI40. Adaptery służą do mocowania listew do przecinania z HSS o wielkościach 20 i 25 mm. Produkty te są również zgodne ze wzmocnionymi listwami MDT z wewnętrznym przepływem chłodziwa.

Więcej informacji na temat adapterów listew VDI można uzyskać u miejscowego przedstawiciela firmy Seco lub na stronie internetowej https://www.secotools.com/en-US/Global/Products/Turning/Grooving–Parting-Off/15010-Jet-blade/


Siedziba firmy Seco znajduje się w miejscowości Fagersta (Szwecja), ale zasięg firmy obejmuje 75 krajów, co sprawia, że jest to jeden z największych dostawców kompleksowych rozwiązań z zakresu skrawania metali: frezowania, toczenia, wiercenia otworów i gwintowania. Od ponad 80 lat firma Seco współpracuje z producentami ze wszystkich branż i opracowuje narzędzia, procesy oraz usługi niezbędne do maksymalizacji produktywności i dochodowości. Więcej informacji można uzyskać u miejscowego przedstawiciela firmy Seco lub na stronie internetowej www.secotools.com.


Seco Tools (Poland) Sp. z o.o.
ul. Naukowa 1
02-463 Warszawa
HOSZWA Marcin
Phone : +48 607 559 607
Fax : +48 22 637 53 84
marcin.hoszwa@secotools.com


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *