Wydarzenia

Serwis NSK dla niezależnego rynku części samochodowych dostępny w polskiej wersji językowej

By  | 

Niedawno uruchomiony serwis internetowy NSK, poświęcony niezależnemu rynkowi części zamiennych dla samochodów (IAM), został udostępniony w polskiej wersji językowej. Nowa, użyteczna platforma informacyjna, osiągalna pod adresem www.nsk-autoaftermarket.pl, wspiera rosnącą obecność NSK na rynku IAM – spółka gwarantuje, że jej asortyment obejmuje wyłącznie oryginalne produkty o jakości OE. Wartość dodana oferty NSK nie tylko pomaga hurtownikom w osiągnięciu większej zyskowności, efektywności i wydajności, ale zapewnia także gwarancję bezpieczeństwa właścicielom samochodów, którzy wymagają oryginalnych części zamiennych.

Firma NSK udostępniła polską wersję językową serwisu internetowego dla klientów z niezależnego rynku części samochodowych (IAM).
www.nsk-autoaftermarket.pl

Polscy użytkownicy korzystający z serwisu internetowego mają możliwość zapoznania się z ofertą NSK dla warsztatów i hurtowników, obejmującą produkty i rozwiązania dla silników, przekładni oraz podwozi. Wśród obecnie oferowanych produktów i komponentów znajduje się zestaw ProKIT, który zawiera tylko 100-procentowo oryginalne produkty, takie jak łożyska piast kół z serii HUB.

Nowa interaktywna strona oferuje dostęp do katalogu online opartego o bazę TecDoc, co umożliwia użytkownikom wyszukiwanie produktów według numeru handlowego/artykułu/OE lub modelu i pojazdu. Pomaga to odwiedzającym serwis w szybkiej i łatwej identyfikacji części, których potrzebują. Ponadto podsumowanie danych produktowych dla każdego zestawu NSK ProKIT jest dostępne do pobrania w sekcji materiałów informacyjnych.

Strona wyróżnia się łatwością nawigacji i przejrzystością układu oraz umożliwia zapoznanie się z charakterystyką firmy, prezentując jej wizję, markę, historię technologii, bazę klientów OE oraz nagrody. Dostępny jest również łatwy w użyciu instrument pozwalający na uzyskanie kontaktu z lokalnymi przedstawicielami i dystrybutorami NSK.

Głównym zadaniem nowej strony jest dostarczanie polskim klientom z rynku IAM dokładnych informacji o usługach i liniach produktowych firmy NSK. Dzięki 100-letniej obecności na rynku OE firma NSK już obecnie jest rozpoznawalną marką dla wielu klientów sektora IAM. Niemniej jednak nowa strona będzie służyć dalszej prezentacji zaangażowania firmy na rzecz swoich partnerów i uznanej jakości produktów.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.nsk-autoaftermarket.pl


O firmie NSK
Założona 100 lat temu firma NSK (Nippon Seiko Kabushiki Kaisha) to notowana na japońskiej giełdzie spółka, która z regionalnego dostawcy łożysk kulkowych rozwinęła się do specjalistycznego producenta łożysk tocznych i dostawcy komponentów dla przemysłu samochodowego o silnej, globalnej pozycji rynkowej. Obecnie NSK zatrudnia ponad 31 500 pracowników w 30 krajach. Według stanu na marzec 2016 r. firma osiągnęła przychody w wysokości 975 mld jenów. Wynik ten osiągnięto poprzez nieustannie wzrastające inwestycje w zakresie badań i rozwoju, co pozwala firmie stale poprawiać jakość swoich produktów i usług. Działania te wspierają ważny cel NSK, jakim jest utrzymanie pozycji Nr 1 w „Total Quality”. Oprócz kompletnego asortymentu łożysk tocznych, NSK opracowuje i produkuje komponenty precyzyjne i produkty mechatroniczne, jak również systemy i podzespoły dla przemysłu samochodowego, obejmujące łożyska piast kół i układy kierownicze ze wspomaganiem elektrycznym.

W 1963 r. otwarto w Düsseldorfie (Niemcy) pierwszy w Europie oddział NSK, a w 1976 r. pierwszy europejski zakład produkcyjny w Peterlee (Anglia). Obecnie NSK Europe wspiera paneuropejską sprzedaż dzięki zakładom produkcyjnym w Anglii, Polsce i Niemczech, centrom logistycznym w Holandii, Niemczech i Anglii oraz centrom technologicznym w Niemczech, Anglii i Polsce. W roku 1990 NSK nabyła UPI Group, do której należał znany europejski producent łożysk RHP mający fabrykę w Newark ( Wielka Brytania). Ponadto NSK stworzyła kompleksową sieć autoryzowanych dystrybutorów. NSK Europe jest podzielona na działy biznesowe w oparciu o specjalizacje: EIBU, obejmujący technologie przemysłowych łożysk tocznych oraz technologie liniowe i precyzyjne oraz EABU i ESBU, obejmujące moduły łożyskowe i układy kierownicze ze wspomaganiem dla przemysłu samochodowego. Oddziały NSK Europe zatrudniają 3500 pracowników, osiągając obroty przekraczające 1 miliard euro (stan na marzec 2016 r.).
Więcej informacji –
zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej:

www.nskeurope.pl


NSK Polska Sp. z o.o.
ul. Karczowkowska 41
25-711 Kielce
Poland
NAWROCKA Agnieszka
Phone : +48 22 6451525
Fax : +48 22 6451529
info-pl@nsk.com

NSK Deutschland GmbH
Harkortstrasse 15
40880 Ratingen
Germany
PILATH Marie-Dominique
Phone : +49 2102 4810
Fax : +49 2102 4812290
pilath-m@nsk.com


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *