Logistyka produkcji

Solidna identyfikacja na konkretne potrzeby

By  | 

Brady Corporation opracowuje solidne etykiety i rozwiązania do identyfikacji, odporne na ekstremalne temperatury, substancje chemiczne, ciśnienie czy tarcie. Te sprawdzone etykiety zwiększają poziom bezpieczeństwa w miejscu pracy, ułatwiają identyfikację problemów, zapewniają pełną identyfikowalność produktów i oferują inne zalety w wymagających środowiskach i zastosowaniach.

Każda powierzchnia, każde środowisko
Trwałe rozwiązania do identyfikacji w formie profesjonalnych etykiet stosować można nawet na powierzchniach o złożonej charakterystyce, znajdujących się w wymagających środowiskach przemysłowych. Firma Brady korzysta z osiągnięć naukowych materiałoznawstwa i doświadczenia w wielu branżach na całym świecie, by tworzyć etykiety identyfikacyjne, które przylegają na czystych, chropowatych, zaolejonych i zapylonych powierzchniach, a także zachowują czytelność pomimo wystawienia ich na działanie ekstremalnych temperatur, substancji chemicznych, tarcia czy ciśnienia.

Odpowiednia etykieta do identyfikacji
Firma Brady zachęca przedstawicieli branż, w których występują potrzeby w zakresie identyfikacji, do kontaktu w sprawie doboru odpowiedniego i trwałego rozwiązania identyfikacyjnego. Nasza obsługa klienta i dział BiR zaproponują etykietę standardową lub wykonają odpowiednie badania i opracują nową etykietę, która sprosta określonym potrzebom. Właściwości etykiety, które wybierać może klient, to materiał etykiety, klej, warstwa wierzchnia, laminat, wymiary, kolory, kształty, treść i zadruk.

Druk na miejscu
Etykiety niestandardowe, podobnie jak standardowe, można wydrukować w dowolnym miejscu. Wystarczy zainstalować aktualizację oprogramowania fabrycznego na drukarce Brady przystosowanej do druku etykiet niestandardowych, załadować rolki do etykiet niestandardowych, ręcznie lub automatycznie dodać informacje do nadruku na etykiecie, wydrukować etykietę i umieścić ją w odpowiednim miejscu.

Wyższy poziom bezpieczeństwa w miejscu pracy, lepsza identyfikacja problemów, pełne śledzenie komponentów na linii produkcyjnej i inne zalety dzięki trwałym rozwiązaniom, które trafią w Twoje potrzeby. Skontaktuj się z firmą Brady pod adresem emea_request@bradycorp.com.


Informacje na temat firmy Brady Corporation
Firma Brady Corporation jest producentem i dostawcą kompleksowych rozwiązań do identyfikacji i ochrony ludzi, produktów oraz miejsc pracy. Produkty marki Brady pomagają klientom zwiększyć bezpieczeństwo, produktywność i wydajność. Należą do nich wysokiej jakości etykiety, oznaczenia, urządzenia zabezpieczające, systemy drukowania oraz oprogramowanie. Założona w 1914 r. firma ma zróżnicowaną bazę klientów z branży elektronicznej, telekomunikacyjnej, produkcyjnej, elektrycznej, budowlanej, edukacyjnej, medycznej, lotniczej i kosmonautycznej oraz wielu innych. Firma Brady ma swoją główną siedzibę w Milwaukee w stanie Wisconsin i zatrudnia około 6400 pracowników w różnych oddziałach na całym świecie (stan z 1 sierpnia 2014 r.). Wartość sprzedaży produktów firmy Brady w roku podatkowym 2014 wyniosła ok. 1,23 mld USD. Akcje firmy Brady są w obrocie na giełdzie nowojorskiej pod symbolem BRC. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej dostępnej pod adresem www.bradycorp.com.


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *