Wydarzenia

SOUTHCO przygotowuje ofertę na targi VENDITALIA 2018

By  | 

Firma Southco, będąca światowym liderem w zakresie sprzętowych systemów dostępu, zaprezentuje swoją ofertę na stoisku C57 na targach Venditalia Milano 2018 odbywających się w centrum wystawienniczym Fieramilanocity w Mediolanie w dniach od 6 do 9 czerwca 2018.

Jako zaufany dostawca z branży automatów sprzedających, Southco oferuje szeroki asortyment zamków, zatrzasków, zawiasów i produktów do kontroli położenia. Na targach Venditalia, firma skoncentruje się na pokazaniu, w jaki sposób korzystanie z dostępu elektronicznego zamiast tradycyjnych zamków mechanicznych może poprawić funkcjonalność automatów sprzedających.

Southco już od dłuższego czasu wspiera producentów i dostawców we wprowadzaniu innowacji na tym szybko zmieniającym się rynku. Produkty Southco oferują pełną ścieżkę audytu automatów sprzedających, jednocześnie ograniczając niepożądany dostęp i eliminując ich słabe punkty. Jako, że komfort obsługi jest bardzo ważny w tym sektorze rynku, produkty Southco są również cenione za możliwość optymalnego pozycjonowania ekranu i drzwiczek, zwiększającą ergonomię obsługi.

„Southco posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie inżynierii i projektowania dla sektora maszyn samoobsługowych. Nasze rozwiązania pomagają wyróżnić produkty firm oraz zwiększyć ich funkcjonalność i bezpieczeństwo „, powiedział Regis Chagny, dyrektor zarządzający z Southco Manufacturing Ltd.


Odnośnie Southco
Southco jest czołowym i godnym zaufania globalnym źródłem rozwiązań technologii systemów zamknięć oraz urządzeń dostępu, włączając szeroki wybór zasuw, zamków, łączników blokujących i szybkich zatrzasków, zawiasów, uchwytów, rozwiązań elektronicznego dostępu i innych akcesoriów do zastosowania w budowie sieci, telekomunikacji, komputerach, przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym, masowym transporcie, transporcie pozadrogowym, budownictwie, w kamperach/karawaningu, urządzeniach przemysłowych, przemyśle morskim i klimatyzacji/wentylacji HVAC. Southco koncentruje się na dostawie spersonalizowanych rozwiązań technicznych dla klientów na całym świecie. Spółka dąży do stworzenia wirtualnego centrum technicznego dla rozwiązań dostępu opracowanych technicznie przez klientów i zapewnienia doskonałej jakości i ogólnej satysfakcji. Ideą Firmy Southco jest łączenie, tworzenie i innowacyjność w celu zapewnienia najlepszych rozwiązań dla każdego problemu technicznego w obrębie technologii systemów zamknięć oraz urządzeń dostępu. www.southco.com


Southco Manufacturing Limited
Touch Point
Wainwright Road
Warndon, Worcester WR49FA
UK
STURMAN Ulrike
Phone : +44 (0)1905 346567
Fax : +44 (0)1905 346501
usturman@southco.com

Southco Manufacturing Limited
Touch Point
Wainwright Road
Warndon, Worcester WR49FA
UK
STURMAN Ulrike
Phone : +44 (0)1905 346567
Fax : +44 (0)1905 346501
usturman@southco.com


 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *