Wydarzenia

SOUTHCO rozszerza działalność produkcyjną w Polsce

By  | 

Southco Inc., światowy lider technologii systemów zamknięć oraz urządzeń dostępu, poinformował dzisiaj, że rozszerzy obszar swojej działalności o Polskę. TouchPoint Inc., spółka – matka Southco Inc., nabyła teren w południowo-wschodnim regionie Rzeszowa, gdzie Southco wybuduje nowy zakład produkcyjny o powierzchni ok. 6500 m2 wychodząc na przeciw oczekiwaniom rosnącej liczby europejskich Klientów Firmy.

Budowa nowego zakładu rozpocznie się w tym roku, a zakończenie prac planowane jest na początek roku 2019. Inwestycja w Polsce zapewni Southco nową lokalizację, która wzmocni dalszy rozwój firmy w Europie w obrębie działalności produkcyjnej, technologicznej i dystrybucyjnej.

Decyzja Southco o otwarciu nowego zakładu w Polsce wpisuje się w międzynarodowy trend w biznesie dotyczący wyboru inwestycji w szybko rozwijającym się regionie, który ma wykwalifikowaną kadrę i posiada bogate zasoby kultury. Nowy zakład będzie charakteryzował się najnowszymi rozwiązaniami technicznymi. Jego powstanie stworzy nowe i atrakcyjne miejsca pracy, a rekrutacja planowana jest jeszcze w bieżącym roku.

“Cieszymy się, że udało nam się rozszerzyć naszą działalność produkcyjną o obszar, który staje się centrum dla rozwoju nowej technologii i z niecierpliwością oczekujemy na otwarcie działalności w Polsce”, powiedział Thomas Mehler, Prezes Southco, Inc. “Wraz z ukończeniem budowy nowego zakładu w Polsce, będziemy posiadali dwa zakłady w Wielkiej Brytanii i jeden w Europie centralnej wzmacniający naszą wydajność operacyjną i realizację zamówień oraz umożliwiający nam zapewnienie wartości dodanej dla naszych klientów”.


Odnośnie TouchPoint
TouchPoint jest prywatną, spółką o zdywersyfikowanym globalnym wzroście z siedzibą w Concordville, USA. TouchPoint nastawia się na pozyskiwanie i tworzenie niszowych biznesów produkcyjnych o szybkim wzroście, gdzie wkład technologii i pracy ludzkiej stwarzają odczuwalną różnicę dla końcowych użytkowników. Aktualnie TouchPoint oferuje systemy zamknięć oraz urządzeń dostępu w ramach Platformy Technologii Medycznej, obejmując firmy ITD, TouchPoint Medical i Vanas Medical, oraz z Platformy Inteligentnych Zakupów i Zapasów, składającej się z firm SupplyPoint i Vanas Engineering (pytanie o wyjaśnienie do Klienta). Razem spółki TouchPoint posiadają ponad 4000 pracowników w 24 krajach i obsługują ponad 80 000 klientów w prawie 100 krajach na świecie. www.touchpointinc.com

Odnośnie Southco
Southco jest czołowym i godnym zaufania globalnym źródłem rozwiązań technologii systemów zamknięć oraz urządzeń dostępu, włączając szeroki wybór zasuw, zamków, łączników blokujących i szybkich zatrzasków, zawiasów, uchwytów, rozwiązań elektronicznego dostępu i innych akcesoriów do zastosowania w budowie sieci, telekomunikacji, komputerach, przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym, masowym transporcie, transporcie pozadrogowym, budownictwie, w kamperach/karawaningu, urządzeniach przemysłowych, przemyśle morskim i klimatyzacji/wentylacji HVAC. Southco koncentruje się na dostawie spersonalizowanych rozwiązań technicznych dla klientów na całym świecie. Spółka dąży do stworzenia wirtualnego centrum technicznego dla rozwiązań dostępu opracowanych technicznie przez klientów i zapewnienia doskonałej jakości i ogólnej satysfakcji. Ideą Firmy Southco jest łączenie, tworzenie i innowacyjność w celu zapewnienia najlepszych rozwiązań dla każdego problemu technicznego w obrębie technologii systemów zamknięć oraz urządzeń dostępu. www.southco.com


Southco Manufacturing Limited
Touch Point
Wainwright Road
Warndon, Worcester WR49FA
UK
STURMAN Ulrike
Phone : +44 (0)1905 346567
Fax : +44 (0)1905 346501
usturman@southco.com

Southco Manufacturing Limited
Touch Point
Wainwright Road
Warndon, Worcester WR49FA
UK
STURMAN Ulrike
Phone : +44 (0)1905 346567
Fax : +44 (0)1905 346501
usturman@southco.com


 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *