Wydarzenia

Sukces SEW-EURODRIVE na targach Automaticon

By  | 

W tym roku na targach Automaticon, najważniejszej imprezie z dziedziny automatyki przemysłowej w Polsce, SEW-Eurodrive zaprezentowało po raz pierwszy modułowy system automatyki MOVI-C®, który zdobył tytuł „Produktu Roku 2017”.

MOVI-C®, efekt bogatego doświadczenia SEW-Eurodrive w dziedzinie techniki napędowej, obejmuje oprogramowanie inżynieryjne MOVISUITE®, kontrolery ruchu MOVI-C® CONTROLLER, falowniki nowej generacji MOVIDRIVE® oraz technikę napędową SEW-Eurodrive. Zapewniamy 100% automatyzacji od jednego dostawcy.

Modułowy system automatyki MOVI-C® zdobył uznanie jury magazynu „Napędy i Sterownie”. Podczas targów Automaticon najnowsze rozwiązanie SEW-Eurodrive zdobyło tytuł „Produkt Roku 2017” w kategorii „Systemy sterowania procesami i układami”.

Targi Automaticon były również okazją do zaprezentowania szerokiej oferty najnowszych rozwiązań SEW-Eurodrive. Z dużym zainteresowaniem odwiedzających spotkało się kompleksowe rozwiązanie systemów napędowych dla lekkich przenośników ECDriveS®, jak również silnik LSPM z magnesami trwałymi umożliwiający pracę z obrotami synchronicznymi. Ponadto na drugim stoisku SEW-Eurodrive zaprezentowane zostały nowoczesne systemy logistyczne – automatycznie prowadzony wózek samojezdny AGV.

Obecność firmy SEW-EURODRIVE na targach i duże zainteresowanie odwiedzających potwierdza, że bezpośredni kontakt w celu prezentacji produktów oraz oferty serwisowej, jak i szkoleniowej jest pożądany i doceniany przez obecnych oraz przyszłych Klientów.

SEW_medal_


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *