Wydarzenia

Sztuczna inteligencja wkracza do produkcji i handlu – jak praktycznie wykorzystać jej możliwości?

By  | 

Podczas bezpłatnych warsztatów dla przedsiębiorców praktycy i eksperci w zakresie innowacyjnych technologii, m.in. Internetu rzeczy, uczenia maszynowego, analizy biznesowej, wytłumaczą i zaprezentują, jak sztuczna inteligencja pomaga w analizie ogromnych ilości danych, optymalizacji produkcji, odczytywaniu intencji klientów i prognozowaniu sprzedaży. Wydarzenie odbędzie się 8 czerwca w oddziale firmy Microsoft w Warszawie.

Uczestnicy warsztatów dowiedzą się, w jaki sposób cyfrowa transformacja kształtuje branże, które jeszcze do niedawna podchodziły do nowych technologii z rezerwą. Poznają praktyczne integracje sztucznej inteligencji z procesami produkcyjnymi – w czasie pierwszej sesji będą mogli obserwować, jak inteligentne roboty wykonują przykładowe zadania magazynowe. Druga sesja przybliży im zagadnienie analizy predykcyjnej i jej zastosowania w koncepcji predykcyjnego utrzymania ruchu – zobaczą, jak tworzyć rozwiązania, które pomagają przewidzieć awarie urządzeń produkcyjnych. Uczestnicy zapoznają się także z inteligentnymi systemami, które rozpoznają obraz i uczą się na podstawie zebranych z niego informacji. Zgłębią również temat prognozowania sprzedaży opartego na nowoczesnych metodach sztucznej inteligencji. Wszystko po to, żeby podejmować bardziej trafne decyzje, optymalizować procesy w swoich firmach i sięgać po więcej w biznesie.

Organizatorzy, Microsoft Polska i ANEGIS, zapraszają przedsiębiorców na bezpłatne warsztaty „Sztuczna inteligencja w handlu i produkcji” z gościnnym udziałem założyciela firmy WLOG Solutions. Szczegółowe informacje i formularz rejestracyjny można znaleźć pod adresem https://ax-dynamics.com/pl/warsztaty-ai-w-produkcji. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto zgłosić i potwierdzić udział w warsztatach już dziś.

Warsztaty „Sztuczna inteligencja w handlu i produkcji”

Microsoft Polska, Aleje Jerozolimskie 195A, Warszawa

8 czerwca 2018 r., godz. 9:30-14:30


Organizatorzy:

Microsoft Polska działa w branży nowych technologii, m.in. usług w chmurze obliczeniowej. Oferuje aplikacje i urządzenia, dzięki którym osoby prywatne oraz instytucje i przedsiębiorstwa mogą rozwijać swój potencjał.

ANEGIS projektuje, rozwija i wdraża rozwiązania cyfrowej transformacji. Integruje systemy przedsiębiorstw z zaawansowanymi aplikacjami Microsoft, które optymalizują i automatyzują procesy biznesowe.


Kontakt:
Grzegorz Kulpa, Marketing Manager, ANEGIS, e-mail: gkulpa@anegis.com, tel.: +48 788 947 882


 

1 Comment

  1. Oskar

    Listopad 30, 2018 at 1:15 pm

    Cyfryzacja przemysłu, czyli tak zwany Przmysł 4.0 jeszcze do nie dawna wydawał się być tylko futurystycznymi wizjami tego jak może wyglądać przemysł, a dzięki dzisiejszej technologii jest to bardzo realna wizja najbliższej przyszłości, która nas czeka. Liczę na to, że zostanie to fajnie opowiedziane na Fabryce Cyfrowych Przemian – https://ax-dynamics.com/pl/fabryka-cyfrowych-przemian, wydarzenie jest współorganizowane przez Microsoft, więc liczę na wielkie WOW, zwłaszcza, że ma odbyć się prezentacja interaktywnej makiety Fabryki Przyszłości przez Dyrektora Rozwoju Microsoftu

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *