Bezpieczeństwo i ochrona środowiska

Szybkie i łatwe znakowanie podłóg – szablony PaintStripe

By  | 

Oferowane przez firmę Brady Corporation nowe szablony do znakowania podłóg PaintStripe umożliwiają malowanie precyzyjnych linii w celu szybkiego zorganizowania przestrzeni roboczej i poprawy efektywności jej wykorzystania.

Poprawa efektywności wykorzystania przestrzeni roboczej
Klarowne oznaczenia wizualne (znaki bezpieczeństwa, oznaczenia podłóg itp.) pozwalają przekazywać ważne informacje dokładnie w miejscach, w których jest to niezbędne. W efekcie ułatwiają zorganizowanie efektywnej przestrzeni roboczej, w której pracownicy szybko i łatwo mogą rozpoznać bezpieczne przejścia, trasy przejazdu wózków widłowych, obszary magazynowe i określone obszary produkcyjne.

Precyzja i łatwość użycia
Znakowanie podłóg przynosi wiele korzyści, ale namalowanie precyzyjnych linii na podłodze hali fabrycznej może okazać się dość czasochłonne. Dzięki zastosowaniu oferowanego przez firmę Brady szablonu do znakowania podłóg PaintStripe można to jednak zrobić znacznie szybciej. Na szablonie tym znajdują się wskaźniki odległości, które pozwalają na dokładne zaplanowanie wszystkich linii na podłodze jeszcze przed rozpoczęciem malowania. W szablonie PaintStripe zastosowano klej firmy Brady, dzięki któremu można szybko i pewnie wyznaczyć krawędzie linii, a następnie łatwo usunąć cały szablon, aby uzyskać precyzyjne oznaczenia podłogi. W efekcie szybszego namalowania odpowiednich linii na podłodze można skrócić czas przygotowania kolejnego projektu oraz zminimalizować zakłócenia zwykłych działań operacyjnych.

Zastosowania
Wspomniany szablon PaintStripe jest dostępny z dwoma typami kleju, aby mieć zastosowanie do różnych typów powierzchni. Oznaczenia podłóg malowane za pomocą szablonów PaintStripe są idealnym rozwiązaniem poprawiającym efektywność pracy zarówno na zewnętrznych obszarach roboczych, jak i we wnętrzu ruchliwych hal fabrycznych, w tym na podłogach zakładów przemysłu ciężkiego, na podłogach śliskich, na podłogach poddawanych intensywnemu czyszczeniu oraz na podłogach często wystawianych na działanie substancji chemicznych. Należy stosować farby dostosowane do panujących warunków roboczych!

Dowiedz się, jak za pomocą szablonu do znakowania podłóg PaintStripe można łatwo namalować precyzyjne linie, oraz zamów jego próbkę za pośrednictwem strony www.bradyeurope.com/PaintStripe.

For more information:
http://www.brady.eu/landing-pages/paintstripe?utm_source=PR&utm_campaign=PaintStripe1&utm_medium=EU

http://tekinfo.link/r6298c91470


Informacje na temat firmy Brady Corporation
Firma Brady Corporation jest producentem i dostawcą kompleksowych rozwiązań do identyfikacji i ochrony ludzi, produktów oraz miejsc pracy. Produkty marki Brady pomagają klientom zwiększyć bezpieczeństwo, produktywność i wydajność. Należą do nich wysokiej jakości etykiety, oznaczenia, urządzenia zabezpieczające, systemy drukowania oraz oprogramowanie. Założona w 1914 r. firma ma zróżnicowaną bazę klientów z branży elektronicznej, telekomunikacyjnej, produkcyjnej, elektrycznej, budowlanej, edukacyjnej, medycznej, lotniczej i kosmonautycznej oraz wielu innych. Firma Brady ma swoją główną siedzibę w Milwaukee w stanie Wisconsin i zatrudnia około 6400 pracowników w różnych oddziałach na całym świecie (stan z 1 sierpnia 2014 r.). Wartość sprzedaży produktów firmy Brady w roku podatkowym 2014 wyniosła ok. 1,23 mld USD. Akcje firmy Brady są w obrocie na giełdzie nowojorskiej pod symbolem BRC. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej dostępnej pod adresem www.bradycorp.com.


Na Pántoch 18
831 06 Bratislava, Slovakia
– –
Phone : +421 2 3300 4800
Fax : +421 2 3300 4801
emea_request@bradycorp.com


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *