IT

Szybkie projektowanie etykiet GHS/CLP

By  | 

Przedsiębiorstwa w Unii Europejskiej mają obowiązek identyfikowania i oznaczania wszystkich substancji chemicznych w miejscu pracy zgodnie z rozporządzeniem GHS/CLP. Brady Corporation, międzynarodowy dostawca rozwiązań w zakresie identyfikacji, oferuje obecnie aplikację do łatwego projektowania i drukowania etykiet GHS/CLP z wykorzystaniem gotowych opisów substancji chemicznych, symboli i haseł ostrzegawczych.

11152_CLP label app 1

Szybkie projektowanie etykiet GHS/CLP

Aplikacja do etykiet GHS/CLP z platformy Brady Workstation pozwala użytkownikom wybrać substancje chemiczne na podstawie nazwy lub numeru CAS. Następnie aplikacja automatycznie wypełnia wszystkie wymagane pola i tworzy zgodną z przepisami etykietę GHS/CLP. Wymagane pola obejmują nazwę produktu, hasło ostrzegawcze, piktogramy CLP, zwroty określające zagrożenie i zwroty określające środki ostrożności. Naciśnięcie przycisku „Drukuj” powoduje przesłanie projektu do drukarki etykiet Brady, dzięki czemu powstaje zgodna z przepisami, samoprzylepna etykieta CLP, która jest gotowa do nałożenia.

Zaprojektuj dowolną etykietę lub oznaczenie
Dzięki platformie Brady Workstation w prosty sposób zaprojektujesz dowolną etykietę lub oznaczenie do identyfikacji produktów, kabli i obiektów, korzystając z ponad 20 profesjonalnych aplikacji i narzędzi do projektowania etykiet. Wystarczy wybrać potrzebne aplikacje i narzędzia, aktywować 30-dniowy okres próbny, a jeżeli okażą się przydatne – dokonać zakupu.

Sprawne połączenie z drukarką
Platforma Brady Workstation sprawnie współpracuje z profesjonalnymi drukarkami etykiet firmy Brady. Wystarczy podłączyć drukarkę Brady do komputera z połączeniem internetowym, by uzyskać dostęp do wzorów etykiet i innych funkcji Brady Workstation. Wysokiej klasy drukarki etykiet firmy Brady obsługują także dwustronną komunikację z Brady Workstation i informuj użytkowników, gdy muszą zmienić materiał, by wydrukować etykiety konkretnego wzoru.

11152_CLP label app 511152_CLP label app 211152_CLP label app 311152_CLP label app 4


Informacje na temat firmy Brady Corporation
Firma Brady Corporation jest producentem i dostawcą kompleksowych rozwiązań do identyfikacji i ochrony ludzi, produktów oraz miejsc pracy. Produkty marki Brady pomagają klientom zwiększyć bezpieczeństwo, produktywność i wydajność. Należą do nich wysokiej jakości etykiety, oznaczenia, urządzenia zabezpieczające, systemy drukowania oraz oprogramowanie. Założona w 1914 r. firma ma zróżnicowaną bazę klientów z branży elektronicznej, telekomunikacyjnej, produkcyjnej, elektrycznej, budowlanej, edukacyjnej, medycznej, lotniczej i kosmonautycznej oraz wielu innych. Firma Brady ma swoją główną siedzibę w Milwaukee w stanie Wisconsin i zatrudnia około 6400 pracowników w różnych oddziałach na całym świecie (stan z 1 sierpnia 2014 r.). Wartość sprzedaży produktów firmy Brady w roku podatkowym 2014 wyniosła ok. 1,23 mld USD. Akcje firmy Brady są w obrocie na giełdzie nowojorskiej pod symbolem BRC. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej dostępnej pod adresem www.bradycorp.com.


Na Pántoch 18
831 06 Bratislava, Slovakia
Phone : +421 2 3300 4800
Fax : +421 2 3300 4801
emea_request@bradycorp.com


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *