Wydarzenia

Targi 3D SOLUTIONS 5-8.06.2018 r. Patronat Honorowy Prezydenta Miasta Poznania

By  | 

Z wielką satysfakcją informujemy, że Prezydent Poznania, pan Jacek Jaśkowiak objął patronatem honorowym Targi Druku i Skanu – 3D Solutions.

W uzasadnieniu decyzji wyraził przekonanie, że zaplanowane działania spotkają się z dużym zainteresowaniem zarówno wystawców, jak i zwiedzających, a ze względu na duży potencjał prezentowanej tematyki, przyczynią się także do promocji miasta Poznań w kraju i za granicą.

Ze swej strony dziękujemy Panu Prezydentowi za okazane zaufanie i niniejszym informujemy, że wszystkie osoby zaangażowane w organizację najbliższej edycji 3D SOLUTIONS meldują gotowość do działania.


 

2018-3d-solutions

Targi Druku i Skanu 3D SOLUTIONS, odbywają się w trakcie największych w Europie Środkowo-Wschodniej targów technologii przemysłowych ITM Polska. Stanowią przez to doskonałą okazję do podjęcia współpracy biznesowej miedzy dostawcami technologii druku 3D a odbiorcami produktów, które powstają w tej technologii. Wydarzenie 3D SOLUTIONS pozwala na twórczą wymianę idei i doświadczeń między innymi poprzez przygotowywane przez specjalistów warsztaty i prezentacje z zakresu nowych technologii. Ogromnym ich atutem jest także połączenie w jednym miejscu świata nauki i biznesu. 10

3D SOLUTIONS dedykowane są:

  • producentom i dystrybutorom drukarek 3D
  • firmom dostarczającym technologie skanu 3D
  • przedsiębiorcom związanym z branżą wirtualizacji procesów technologicznych.

W tym samym czasie odbywają się: MODERNLOG –Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu, SUBCONTRACTING – Tragi Kooperacji Przemysłowej, ITM POLSKA – Innowacje, Technologie, Maszyny.


 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *