Wydarzenia

Targi INDUSTRYmeeting – innowacyjne technologie i rozwiązania przemysłowe.

By  | 

Wiosną 2017 roku zapraszamy wszystkich do Centrum Targowo-Konferencyjnego Expo Silesia w Sosnowcu na nowe wydarzenie – Targi Technologii Przemysłowych INDUSTRYmeeting. Redakcja czasopisma „Szef Utrzymania Ruchu” objęła patronatem medialnym ten unikatowy projekt dedykowany innowacyjnym produktom i rozwiązaniom. Targi odbędą się w dniach 28 lutego – 2 marca 2017r.

Aglomeracja śląska to niezaprzeczalnie największy rynek przemysłowy w Polsce. Zlokalizowanie INDUSTRYmeeting w centrum aglomeracji, to niezaprzeczalny atut tych targów. To właśnie tu, na południu kraju, liderzy rynku posiadają swoje kluczowe zakłady produkcyjne: maszynowe, motoryzacyjne, związane z techniką grzewczą i instalacyjną czy urządzeniami AGD.

W Expo Silesia od lat z sukcesem realizowane są specjalistyczne targi branżowe, jak np. TOOLEX czy ExpoWELDING. Swoje bogate doświadczenie organizacyjne zespół Expo Silesia tym razem wykorzystuje tworząc nową formułę targów dedykowanych kluczowym technologiom przemysłowym obejmującym: cięcie, szlifowanie, wykrawanie, lutowanie i zgrzewanie, technologie kompozytowe i pomiarowe, pneumatykę, automatykę i hydraulikę oraz BHP, utrzymanie ruchu i badania nieniszczące. Zestawienie powyższych branż sprawia, że INDUSTRYmeeting to doskonała platforma wymiany informacji, doświadczeń i opinii, która zapewni Wystawcom nie tylko możliwość spotkań z obecnymi i potencjalnymi klientami, ale również sprzyjać będzie pozyskaniu nowych zamówień. A wszystko to w zintegrowanej przestrzeni i terminie. Niskie koszty udziału w wydarzeniu, zlokalizowanym w sercu polskiego przemysłu sprawiają, że w INDUSTRYmeeting warto wziąć udział!

Targi INDUSTRYmeeting zostaną wzbogacone o specjalną STREFĘ KONSULTACYJNO-SEMINARYJNĄ. Dzięki niej wydarzenie to stanie się doskonałą okazją do pogłębienia fachowej wiedzy w gronie specjalistów. Natomiast przyszłym transakcjom z pewnością sprzyjać będzie STREFA POKAZOWA, gdzie potencjalnym klientom zostaną zaprezentowane maszyny w ruchu, z wykorzystaniem 100% ich możliwości – tak, jak gdyby pracowały w zakładzie produkcyjnym.

Wydarzeniami towarzyszącymi targom, które zapewne przyciągną grono specjalistów do Expo Silesia, będą: Ogólnopolski Finał Starcia Szlifierzy organizowany przez firmę 3M, seminarium pt. „Materiały kompozytowe w motoryzacji”, czy Akademia Szlifowania KLINGSPOR.

Organizatorzy do odwiedzenia INDUSTRYmeeting zapraszają kadrę zarządzającą i inżynierską w zakładach przemysłowych, dyrektorów technicznych i wykonawczych, specjalistów i techników w zakładach przemysłowych, osoby odpowiedzialne za zarządzanie strategiczne w firmie, osoby odpowiedzialne za procesy technologiczne i techniczne w zakładach przemysłowych, specjalistów ds. planowania produkcji czy pracowników naukowych.

Więcej informacji na www.industrymeeting.pl


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *