Druk 3D

Targi STOM: Premiera nowego skanera scan3D UNIVERSE SP

By  | 

W trakcie targów STOM Kielce firma SMARTTECH zaprezentuje nowe rozwiązanie przeznaczone dla profesjonalistów – nowy i profesjonalny skaner 3D za 29 900 zł. Urządzenie jest nie tylko proste w obsłudze, ale posiada też metrologicznie potwierdzoną dokładność.

Unikalną cechą systemu scan3D UNIVERSE SP jest możliwość dostosowania go do potrzeb klienta. Dzięki temu można „skroić na miarę” dany skaner 3D w celu wpasowania go w mocno ograniczone budżetowo projekty z możliwością późniejszej rozbudowy.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Linię skanerów scan3D UNIVERSE zaprojektowano z myślą o między innymi przemyśle i edukacji. Metrologicznie potwierdzona dokładność 50 mikronów gwarantuje użytkownikom wymaganą w inżynierii odwrotnej oraz kontroli jakości precyzję.

29 900 zł – atrakcyjna cena scan3D UNIVERSE SP umożliwia także nabycie urządzenia osobom rozpoczynającym dopiero rozpocząć pracę z bezdotykową technologią pomiarową. Dodatkowo przedstawiciele jednostek edukacyjnych mogą dołączyć do programu SMARTTECH3D EDU udostępniającego 20 licencji na oprogramowanie SMARTTECH3Dmeasure.

SMARTTECH3Dmeasure to oprogramowanie dedykowane obsłudze skanerów 3D firmy SMARTTECH. Program umożliwia nie tylko przeprowadzenie skanowania 3D przy pomocy stolika obrotowego lub markerów pozycjonujących, ale pozwala także w łatwy sposób połączyć po krzywiźnie pojedyncze skany. Obsługa 300 milionów punktów pomiarowych czyni SMARTTECH3Dmeasure jedynym dostępnym na rynku oprogramowaniem umożliwiającym płynną pracę na olbrzymich chmurach punktów.


Oficjalna premiera scan3D UNIVERSE SP odbędzie się w Kielcach podczas Dni Druku 3D pomiędzy 10 a 12 kwietnia. Spotkaj się z nami na stoisku B3, aby zobaczyć urządzenie na żywo w nowej i rewolucyjnej cenie.
Przeczytaj więcej o SMARTTECH: http://www.skaner3d.pl


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *