Wydarzenia

TME zostało globalnym dystrybutorem marki SCHURTER

By  | 

Transfer Multisort Elektronik (TME) poszerzył zakres współpracy z firmą SCHURTER i został oficjalnym dystrybutorem marki o zasięgu globalnym.

TME ma w swojej ofercie ponad 1200 produktów tego wiodącego, szwajcarskiego producenta profesjonalnych elementów pasywnych, złączy, przełączników i kontrolek, kabli połączeniowych i sygnalizatorów LED oraz komponentów elektromechanicznych dla segmentów IT i Telecom, a także dla przemysłu lotniczego oraz medycznego. Marka SCHURTER od wielu lat dba o wysoki wskaźnik rozwoju produkcji i wykorzystanie najnowszych technologii. Dzięki takiemu podejściu jej produkty są nie tylko innowacyjne, ale i bezpieczne w obsłudze.

schurter


O firmie Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.

Transfer Multisort Elektronik (TME), istniejący od 1990 roku, jest obecnie jednym z największych światowych dystrybutorów komponentów elektronicznych, elektrotechnicznych, wyposażenia warsztatowego oraz automatyki przemysłowej. Firma zatrudnia ponad 700 osób w centrali w Polsce i spółkach zależnych w innych krajach. TME ma w ofercie ponad 220 000 komponentów elektronicznych od przeszło 900 znanych, światowych producentów, które dystrybuuje do 140 krajów świata.


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *