Nowości produktowe

Tork wprowadza Nową Generację czyściw włókninowych exelCLEAN®

By  | 

Duże możliwości dzięki małym zmianom. Tork wprowadza Nową Generację czyściw włókninowych exelCLEAN®.

Marka Tork wprowadza na rynek Nową Generację czyściw włókninowych exelCLEAN®. Nowe czyściwa są jeszcze mocniejsze i bardziej wytrzymałe na strzępienie, a dzięki innowacyjnemu procesowi pakowania listków czyściwa w formacie W4, zajmują teraz jeszcze mniej miejsca.

Coraz więcej osób odpowiadających za zakup czyściw w halach produkcyjnych jest świadoma, że koszt użytkowania produktu odgrywa znacznie większą rolę, niż jednostkowa cena zakupu. W tej kwestii czyściwa włókninowe mają dużą przewagę nad szmatami. Czyściwa Tork zapewniają szereg korzyści na linii produkcyjnej – charakteryzują się zawsze tą samą powtarzalną jakością, mają identyczny rozmiar, a ponadto gwarantują większą wydajność, ograniczenie nakładu pracy, a także zmniejszenie zużycia rozpuszczalników. Dzięki czyściwu idealnie dobranemu do wykonywanych zadań oraz ergonomicznym dozownikom, pracownicy nie tracą czasu na poszukiwanie odpowiedniej szmaty.

W ciągłej pracy nad doskonaleniem produktu liczy się każda sekunda, choćby pozornie nieważna. Wielozadaniowe czyściwo włókninowe exelCLEAN® pomaga zaoszczędzić czas, pieniądze i miejsce. Marka Tork oferuje łatwe w użyciu i wszechstronne produkty do wycierania i czyszczenia. Chcemy ułatwić pracownikom wykonywanie zadań, co przekłada się na większe zadowolenie i produktywność personelu. Efektem są krótsze przestoje, co bezpośrednio wpływa na generowanie oszczędności. – mówi Michał Wojdat, Senior Product Manager w firmie SCA

Coraz więcej klientów z branży produkcyjnej w Europie podczas wykonywania zadań czyszczenia i wycierania korzysta z czyściw jednorazowych Tork. Niezależne testy wykazały, że wielozadaniowe czyściwo włókninowe Tork wykonane w technologii exelCLEAN® osiąga lepsze wyniki, niż czyściwa bawełniane (szmaty). Używanie czyściwa włókninowego w znacznym stopniu oszczędza czas, wysiłek, jak również zużycie rozpuszczalnika. Tork oferuje właściwy produkt dedykowany do poszczególnych zadań. Dozowniki Tork z odpowiednimi produktami pomagają stworzyć właściwe procedury działań w newralgicznych punktach.

Oto największe korzyści Nowej Generacji exelCLEAN®:

exelclean

W wyniku prac nad udoskonalaniem produktów uzyskano:
Zwiększoną wytrzymałość: materiał jeszcze mocniejszy i bardziej wytrzymały na strzępienie,
Nowy kolor niebieski: bardziej intensywny kolor poprawia widoczność czyściwa w miejscu pracy, co jest cechą szczególnie pożądaną w branży spożywczej,
Większą wydajność: skompresowane wkłady pozwalają zaoszczędzić do 26% miejsca; w efekcie spadają koszty magazynowania. Jednocześnie, dzięki skompresowanym opakowaniom, dozowniki wymagają rzadszego uzupełniania.

 

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

 

Przy okazji wprowadzenia na rynek Nowej Generacji czyściw exelCLEAN®, firma SCA wraz z marką Tork przy pomocy ekspertów z dziedziny produkcji stworzyły multimedialny przewodnik dla pracowników branży przemysłowej. Powstały artykuły poparte badaniami, a w ich tworzenie zaangażowani byli:
• Dag Lotsander, Ekspert ds. Lean, Szwecja
• Knut Sandbakken, Starszy Doradca ds. Rozwoju Produktu, SINTEF, Norwegia
• Dr. Nima Khakzad, Asystent na Uniwersytecie Technicznym w Delft, Holandia/Iran

Dwa pierwsze artykuły zostały już opublikowane i są dostępne na stronie Tork. Artykuł „Lepsze wyniki dzięki pracy u podstaw” pozwala spojrzeć na proces zmian z perspektywy pracownika i przedstawia sposoby angażowania ich w planowanie i przeprowadzanie inicjatyw mających na celu poprawę jakości. Wykorzystano model 5S w odniesieniu do kwestii czyszczenia z wykorzystaniem produktów exelCLEAN®. Drugi artykuł „Czyszczenie to przejaw troski” udowadnia, że zapewnienie pracownikom dostępu do łatwych w użyciu, wszechstronnych narzędzi pozwala na lepszą, szybszą i bardziej bezpieczną pracę.

Link do artykułów:
http://www.tork.pl/o-nas/aktualnosci/5s-oraz-tork
http://www.tork.pl/o-nas/aktualnosci/czyszczenie-to-przejaw-troski

Dla wszystkich zainteresowanych Nową Generacją czyściw włókninowych exelCELAN®, Tork przygotował specjalną akcję bezpłatnych testów. Aby wziąć w nich udział wystarczy zarejestrować się na stronie Tork Polska.
Link do testów:
http://www.tork.pl/o-nas/aktualnosci/przetestuj-nasze-czysciwo-exelclean


Więcej informacji udziela:

A PRiori Communications
Email: office@apriori-communications.com
Telefon: +48 570 774 727
www: www.apriori-communications.com


Tork®
Marka Tork jest dostawcą profesjonalnych rozwiązań do utrzymania higieny dla szerokiej gamy odbiorców: od restauracji, przez miejsca opieki zdrowotnej, biura i szkoły po przemysł. Na rozwiązania składają się dozowniki, ręczniki i papiery toaletowe, mydła, serwetki i czyściwa kuchenne oraz przemysłowe. Dzięki wiedzy eksperckiej, funkcjonalnym produktom i polityce zrównoważonego rozwoju Tork jest liderem w swojej branży. Należąca do SCA marka Tork dostarcza rozwiązania klientom w ponad 80 krajach. Szczegółowe informacje i aktualności o nowych produktach są dostępne na stronie www.tork.pl.

Svenska Cellulosa Aktiebolaget SCA
Firma SCA to światowy lider działający w branży higienicznej i leśnej. Koncern rozwija i produkuje artykuły higieniczne oraz produkty pochodzenia drzewnego. SCA oferuje produkty wielu znanych marek w ponad 100 krajach. Najbardziej znane marki globalne SCA to TENA i Tork, a wśród marek lokalnych: Libero, Libresse, Lotus, Nosotras, Saba, Tempo i Vinda. Będąc największym prywatnym właścicielem terenów leśnych w Europie, SCA zwraca szczególną uwagę na racjonalną gospodarkę zasobami leśnymi. SCA zatrudnia 44 000 pracowników, a dochód uzyskany ze sprzedaży produktów w 2014 r. wyniósł 104 mld SEK (11,4 mld EUR). SCA powstała w 1929 r. a jej siedziba mieści się w stolicy Szwecji, Sztokholmie. SCA jest notowana na szwedzkiej giełdzie papierów wartościowych. Więcej informacji na www.sca.com.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *