Napędy i sterowanie

Uruchomienie nowej usługi EXPRESS AVAILABILITY dla silników i napędów.

By  | 

Firmy Control Techniques i Leroy-Somer uruchomiły w Europie nową usługę, która pozwala na poprawę dostępności produktów i szybkości dostaw do klientów.

Nowa usługa Express Availability (ekspresowej dostępności) obejmuje szeroką ofertę (od 0,09 do 500 kW) silników, serwomechanizmów, motoreduktorów, napędów, opcji i akcesoriów, które teraz mogą być wysłane do obiektu klienta bezpośrednio, szybko i niezawodnie.

Dokładne badania wyraźnie wykazały potrzebę krótkich czasów realizacji zleceń na napędy i silniki. Większość klientów oczekuje dostaw w ciągu najwyżej dwóch tygodni, a niektórzy proszą nawet o krótsze czasy w sytuacjach awaryjnych. Program Express Availability jest doskonale przystosowany do tych potrzeb i stanowi mocne i niezachwiane zobowiązanie do wysyłki naszych produktów w ciągu od 1 do 10 dni roboczych z opcją ekspresowego transportu w ciągu 24 godzin w Europie w nagłych przypadkach.

Usługa Express Availability pomaga Control Techniques i Leroy-Somer w zapewnieniu klientom ciągłości produkcji przy minimalizacji ich potrzeb z zakresu utrzymywania zapasów i części zamiennych na miejscu. Krótkie czasy przejrzystej i niezawodnej realizacji wyszczególnione w tabeli Express Availability ułatwiają przedsiębiorstwom ograniczenie swojego zaangażowania sprzętowego i kapitałowego.

Usługa jest ogólnie dostępna dla wszystkich klientów, m.in. OEM, dystrybutorów oraz użytkowników końcowych, i obejmuje większość standardowych produktów, pakietów, opcji i akcesoriów. Wszyscy klienci mają za pomocą określonego kodu QR lub URL bezpośredni dostęp do szczegółowych tabel czasów realizacji umieszczonych na naszej publicznej witrynie.

Konfigurator, kompleksowe narzędzie do wyboru produktów, również będzie stopniowo wskazywać czas realizacji przez Express Availability w każdym kroku procesu wyboru produktu. To dynamiczne narzędzie jest pomocne dla klientów w konfiguracji produktów nie tylko od strony technicznej, lecz także pod kątem parametrów czasu realizacji.

Annabelle Bretaudeau z Control Techniques i Leroy-Somer powiedziała: „Express Availability daje naszym klientom szybki i łatwy dostęp do bardzo wydajnych i korzystnych technologii z jednego źródła. Przede wszystkim nasze flagowe pakiety urządzeń o zmiennej prędkości są dostępne przy znacznie krótszych ramach czasowych. W usłudze widać nieustające zaangażowanie Control Techniques i Leroy-Somer, aby wspierać swoich klientów przez oferowanie możliwości szybkich dostaw dla jak najszerszego zakresu produktów. Nasi klienci już korzystali z usługi Express Availability i według wstępnych informacji odnoszą niezwykle pozytywne wrażenia ze swoich doświadczeń”.

Klienci mogą skontaktować się z lokalnym Centrum Automatyzacji, aby sprawdzić dostępność i zakres dla swojego regionu, lub odwiedzić witrynę Express Availability w celu uzyskania dodatkowych informacji.


O firmie Emerson:
Firma Emerson (NYSE: EMR) z siedzibą w St. Louis, w Missouri (USA) jest globalnym liderem dostarczającym równocześnie technologię i inżynierię zapewniające innowacyjne rozwiązania dla klientów z rynku przemysłowego, komercyjnego i konsumenckiego z całego świata. Firma działa w pięciu segmentach biznesowych z zakresu zarządzania procesami, automatyki przemysłowej, systemów zasilania, technologii klimatycznych oraz rozwiązań dla budynków mieszkalnych i komercyjnych. Jej sprzedaż w roku 2015 wyniosła 22,3 mld USD.
Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.Emerson.com.


O firmie Emerson Industrial Automation:
Emerson Industrial Automation, oddział firmy Emerson jest globalnym dostawcą technologii pozwalających zwiększyć produktywność, efektywność i jakość z wielu dziedzin przemysłu. Do produktów firmy należą prądnice, silniki elektryczne i napędy, urządzenia dystrybucji energii elektrycznej i mechanicznej, elementy automatyki płynów oraz systemy ultradźwiękowego łączenia materiałów. Do Emerson należą takie marki, jak Appleton, ASCO, Branson Ultrasonics, Browning, Control Techniques, Kop-Flex, Leroy-Somer, McGill, Morse, Numatics, O-Z/Gedney, Rollway, SealMaster i System Plast.
Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.EmersonIndustrialAutomation.com.


O firmach Control Techniques i Leroy-Somer:
Będące częścią koncernu Emerson Industrial Automation, Control Techniques i Leroy-Somer już od wielu lat prowadzą globalną działalność jako firmy siostrzane, każda z nich w zakresie swojej specjalizacji i doświadczenia. Obecnie ich połączona działalność pozwalają zaoferować optymalną technologię napędów i silników oraz rozwiązania z zakresu automatyki dostosowanych do konkretnych dziedzin przemysłu i wymogów klienta, przy silnym lokalnym wsparciu technicznym i globalnym wsparciu sprzedaży.
Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.EmersonIndustrial.com/Automation

EMERSON INDUSTRIAL AUTOMATION POLAND SP. Z O.O.
Ul. Bałtycka 6
61-014 Poznań
Kłos Monika
Phone : (+48) 61 87 43 713
Fax : (+48) 61 87 43 704
monika.klos@emerson.com

Emerson Industrial Automation, Control Techniques Ltd
Ty Rheoli,
79 Mochdre Industrial Estate
Newtown SY16 4LE
Corfield Chris
Phone : +44 1686 612996
Fax : +44 7818 522442
Chris.Corfield@Emerson.com

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *