Wydarzenia

Wielki sukces Rockwell Automation TechED EMEA

By  | 

Różnorodne szkolenia z zakresu najnowszych rozwiązań systemów sterowania i technologii w ramach koncepcji Connected Enterprise.

Pierwsza szkoleniowa konferencja techniczna TechED firmy Rockwell Automation w regionie EMEA odniosła wielki sukces. Wydarzenie, które jest niezwykle popularne w Stanach Zjednoczonych, spotkało się z równym entuzjazmem w regionie EMEA – ponad 700 uczestników zapisało się z wyprzedzeniem na liczne szkolenia i wzięło udział w wyjątkowym 3-dniowym spotkaniu.

Wydarzenie TechED, które odbyło się w dniach 17–19 października w Disneyland Resorts® w Paryżu, obejmowało ponad 250 godzin szkoleń, w tym warsztatów, sesji technicznych i dyskusji na temat zarządzania. Uczestnicy nie tylko poznali najnowsze technologie i rozwiązania systemów sterowania, które pozwolą zmaksymalizować proces produkcji i wytwarzania, lecz także podwyższyli swoje kwalifikacje zawodowe.

Wydarzenie TechED, skierowane do użytkowników końcowych, integratorów systemów, dystrybutorów, producentów maszyn i partnerów biznesowych dało możliwość wypróbowania najnowszych produktów i rozwiązań technologicznych firmy Rockwell Automation. Podczas wydarzenia uczestnicy mieli okazję uczyć się od ekspertów i dowiedzieć się, jak inne firmy rozwiązują powszechne wyzwania związane z produkcją i wytwarzaniem.

W ramach wydarzenia odbyły się także sesje zorganizowane z myślą o informatykach i inżynierach produkcji. Skupiały się one na rozwiązaniach IT/OT w automatyce przemysłowej, w tym mobilności i wirtualizacji, zarządzaniu informacjami i analityce.

Thomas Donato, prezes regionu EMEA (Europa, Bliski Wschód, Afryka) Rockwell Automation, wyjaśnia powody zorganizowania wydarzenia w Europie.

Jako firma o globalnym zasięgu jesteśmy zobowiązani oferować naszym klientom na całym świecie, najlepsze możliwe wsparcie i szkolenia, aby pomóc im łączyć ludzi, zasoby i dane w obrębie przedsiębiorstwa. Sukces TechED w USA nie pozostawił żadnych wątpliwości, że również w regionie EMEA jest duże zapotrzebowanie na podobne wydarzenie. Świadczą o tym nie tylko liczni uczestnicy, lecz także pozytywne opinie, które otrzymaliśmy po zakończeniu konferencji.

Program Rockwell Automation PartnerNetwork
Program Rockwell Automation PartnerNetwork oferuje globalnym producentom dostęp do sieci firm, które wspólnie skupiają się na rozwoju, wdrożeniu i wsparciu najlepszych dostępnych rozwiązań w celu osiągnięcia optymalizacji całego zakładu i zwiększenia wydajności urządzeń zgodnie z założeniem zrównoważonego rozwoju.

Automation Fair, LISTEN. THINK. SOLVE., PartnerNetwork i Rockwell Automation TechED są znakami towarowymi Rockwell Automation Inc.


O Rockwell Automation

Rockwell Automation Inc.(NYSE: ROK), to największa na świecie firma zajmująca się automatyką i informatyką przemysłową, która zwiększa produktywność swoich klientów oraz przyczynia się do zrównoważonego globalnego rozwoju. Główna siedziba firmy mieści się w Milwaukee (stan Wisconsin). Rockwell Automation zatrudnia około 22 000 pracowników obsługujących klientów w ponad 80 krajach.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *