Wydarzenia

Wolontariat i Flower Power na letniej fecie

By  | 

Zespół Kennametal wspiera letnią fetę w Ronald McDonald House w Erlangen w Niemczech.

Firma Kennametal poinformowała dziś, że grupa 10 członków jej zespołu wspierała w charakterze wolontariuszy letnią fetę Ronald McDonald House w Erlangen w Niemczech. Kennametal rozpoczął współpracę z organizacją charytatywną Ronald McDonald House w regionie EMEA w 2015 roku i odtąd regularnie wspiera w formie wolontariatu organizowane przez nią imprezy.

W sobotę, 22 lipca, obchodzono doroczną letnią fetę po hasłem «Flower Power», zapraszając na nią obecnych mieszkańców Ronald McDonald House w Erlangen, rodziny mieszkające tu wcześniej oraz publiczność. Zaoferowano ciekawy program z licznymi atrakcjami dla dzieci i ich rodzin, co oczywiście wymagało sporej liczby rąk do pomocy, aby impreza zakończyła się sukcesem.

Zespół Kennametal pomagał przy montażu i demontażu stoisk, obsłudze stoiska z grillem, oferował kreatywne wyroby rzemieślnicze, zapewnił fotografa oraz pomagał wszędzie tam, gdzie było to konieczne.

«Naprawdę świetnie się bawiliśmy uczestnicząc w letniej fecie i wspierając tą ważną organizację, pomagającą rodzinom ciężko chorych dzieci w ich najtrudniejszych momentach. Jesteśmy dumni z tego, że mamy własny zespół, który troszczy się o naszą społeczność.» skomentowała Sabine Guse z działu Corporate Relations firmy Kennametal.

Organizacja charytatywna Ronald McDonald House wspiera rodziny dzieci wymagających leczenia szpitalnego, oferując im tymczasowy dom z dala od własnego. Często ci mali pacjenci potrzebują opieki szpitalnej przez tygodnie, a nawet miesiące. W tym czasie ich rodzice mogą zamieszkać w pobliskich domach Ronald McDonald Houses, aby być blisko swoich dzieci i wspierać je w razie potrzeby.
10520_RMD_KMT_Team

Zespół Kennametal na letniej fecie Ronald McDonald w Erlangen w Niemczech
10520_RMD_KMT_Crepes
Pieczenie naleśników Crêpes wraz z innymi wolontariuszami
10520_RMD_KMT_BBQ
Zespół Kennametal na stoisku z grillem

O firmie Kennametal

Firma Kennametal, zajmująca się wprowadzaniem innowacji materiałowych już od ponad 75 lat, jest globalnym liderem w zakresie technologii przemysłowych pozwalających klientom na zwiększanie produktywności w oparciu o nowe rozwiązania wynikające z rozwoju nauk materiałowych oraz wprowadzania nowych narzędzi i rozwiązań odpornych na zużycie. Klienci z sektora lotniczego, prac ziemnych, energetyki, inżynierii i transportu zwracają się do Kennametal o pomoc, pozwalającą na zwiększenie precyzji i sprawności produkcji. Każdego dnia około 11 tys. pracowników firmy pomaga klientom z ponad 60 krajów zwiększyć swoją konkurencyjność na rynku. Dochód Kennametal wyniósł blisko 2,1 miliarda USD w roku finansowym 2017. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.kennametal.com.

Kennametal Polska, Sp. z.o.o.
ul. Bolesława Krzywoustego 7
61-144 Poznań, Poland
FRYZA Anna
Phone : + 48 61 6656500
Fax : + 48 61 6656504
anna.fryza@kennametal.com

Kennametal Inc.
1600 Technology Way
PO Box 231
Latrobe, PA 15650-0231
USA
GROMOLL Carsten
Phone : +1 724 539 8033
carsten.gromoll@kennametal.com


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *