Automatyka i mechanika

Wysięgniki heavy-duty do montażu wyświetlaczy.

By  | 

Firma Southco powiększyła ofertę wysięgników AV Display Mount do montażu wyświetlaczy o trzy nowe modele heavy-duty o zwiększonej elastyczności i funkcjonalności, umożliwiające montaż większych i cięższych modeli. Rodzina wysięgników D40 obejmuje warianty Tilt and Swivel (seria K), Tilt, Swivel and Single Arm (seria A) oraz Dual Extension Arm (seria D) wykonane w oparciu o technologię zapewniającą ich precyzyjne pozycjonowanie i dostosowanie do zróżnicowanych warunków pracy.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Wysięgniki montażowe rodziny AV-D40 zapewniają ten sam, długi czas bezawaryjnej pracy i te same opcje montażu co wcześniejsze serie, natomiast cechują się większą nośnością. Są kompatybilne ze standardem VESA oraz umożliwiają łatwy montaż wyświetlaczy o masie do 23 kg i łatwą instalację na ścianie. Zintegrowane korytka do prowadzenia kabli oraz opływowa konstrukcja z minimalną liczbą połączeń ułatwiają ich serwisowanie i czyszczenie. Dodatkowo, nowo opracowane wysięgniki D oferują wydłużony mechanizm z podwójnym pozycjonowaniem do zastosowań wymagających większego zasięgu regulacji.

Menadżer produktów globalnych Todd Schwanger powiedział, “Wysięgniki heavy duty rodziny AV-D40 pozwalają na niezawodne i bezpieczne mocowanie większych i cięższych wyświetlaczy podczas korzystania z ich ekranu dotykowego, pracy w warunkach wibracji, a także w przypadku montażu na nierównych lub niesymetrycznych powierzchniach. Podobnie, jak w przypadku całej gamy mocowań wyświetlaczy z oferty Southco, w przypadku rodziny AV-D40 wyeliminowano konieczność ich ciągłej konserwacji i regulacji, zapewniono bardzo łatwe pozycjonowanie jednym palcem i zagwarantowano powtarzalny czas bezawaryjnej pracy na poziomie 20 tys. cykli mechanicznych.”

Więcej informacji dotyczących funkcjonalności wysięgników AV Display Mount firmy Southco można uzyskać na stronie www.southco.com/av lub wysyłając email do całodobowego działu obsługi klienta na adres info@southco.com.

Southco Manufacturing Limited
Touch Point
Wainwright Road
Warndon, Worcester WR49FA
UK
STURMAN Ulrike
Phone : +44 (0)1905 346567
Fax : +44 (0)1905 346501
usturman@southco.com

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *