O Magazynie

Wysyp SOLIDNYCH promocji w CADWorks

By  | 

Aż 3 SOLIDNE promocje na rozwiązania SOLIDWORKS przygotował autoryzowany dystrybutor tego niezwykle popularnego środowiska CAD/CAM – firma CADWorks. Oferty przygotowane przez firmę z pewnością spełnią oczekiwania użytkowników posiadających już licencje SOLIDWORKS, jak również tych, którzy stoją przed ich zakupem. Każdy, kto zdecyduje się na zakup licencji oprogramowania SOLIDWORKS do 30 czerwca 2018 r. może wybrać promocję najlepiej dopasowaną do swoich potrzeb.

SOLIDNA PROMOCJA – Nawet 50% rabatu na rozwiązania SOLIDWORKS
Promocja, w której wszystko zależy od Ciebie – im więcej licencji kupisz, tym więcej zaoszczędzisz!
Dokonując zakupu co najmniej 2 licencji SOLIDWORKS możesz liczyć na rabat w wysokości co najmniej 30%. To jednak dopiero początek – kupując 3 lub 4 licencje wysokość rabatu wzrośnie. Promocją objęte są licencje SOLIDWORKS CAD, Simulation, Composer i PCB.

Więcej informacji na temat promocji znajdziesz TUTAJ

Mechatronika bez granic
Zarządzaj wszystkimi etapami planowania oraz projektowania, zarówno po stronie mechanicznej, elektrycznej jak i elektronicznej wybierając pakiet, w którym po promocyjnej cenie otrzymasz wybraną licencję SOLIDWORKS. Promocją objęte są licencje SOLIDWORKS Standard, Electrical oraz PCB.

Więcej informacji na temat promocji znajdziesz TUTAJ

SOLIDWORKS GO 2 PDM
Zainwestuj w innowacje i zwiększ korzyść z inwestycji kupując jeden z pakietów oprogramowania SOLIDWORKS. Wyposaż swoich inżynierów w kompleksowy zestaw licencji SOLIDWORKS umożliwiających przygotowanie interaktywnych materiałów 3D. Dodatkowo licencja SOLIDWORKS PDM umożliwi zarządzanie danymi projektowymi i ich synchronizację w całym cyklu produkcyjnym.

Promocją objęte są licencje SOLIDWORKS CAD, PDM oraz narzędzia MacroSolid, a także odpowiednie szkolenia i podręczniki.

Więcej na temat promocji znajdziesz TUTAJ


 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *