BHP

Wytrzymałe, indywidualnie projektowane etykiety dla sektora motoryzacji

By  | 

Niezawodne etykiety dla sektora motoryzacji można dostosować do każdych potrzeb i projektować zgodnie z precyzyjnymi wymaganiami. Etykiety będą przylegać do gładkich, fakturowanych lub zaolejonych powierzchni, zachowując odporność na działanie wysokich temperatur, tarcie, czy też środki chemiczne, a jednocześnie nie tracąc czytelności, co pozwala komunikować kluczowe informacje w całym cyklu eksploatacji komponentu.

Wytrzymałe, indywidualnie projektowane etykiety do części motoryzacyjnych
Nowa technologia druku w pełnej palecie kolorów pozwala firmie Brady oferować druk drobniejszego, a jednocześnie czytelnego tekstu, symboli i znaków specjalnych na szerokiej gamie niezawodnych i w dużym stopniu konfigurowalnych etykiet. Etykiety te są odporne na substancje chemiczne, agresywne ciecze, ekstremalne temperatury i czynniki atmosferyczne oraz zachowują czytelność i przylegają przez cały okres eksploatacji komponentu. Etykiety prezentują się estetycznie, co dodaje dodatkowego waloru marce, zwiększając jednocześnie świadomość kwestii dotyczących jakości. Etykiety firmy Brady z agresywnym klejem świetnie sprawdzają się np. przy identyfikacji akumulatorów, a także do aplikacji na różnego typu powierzchnie – od gładkich, przez chropowate i fakturowane, aż do zaolejonych. Etykiety zabezpieczające i uwierzytelniające mogą z kolei być narzędziem wspierającym producentów w działaniach na rzecz ochrony globalnych łańcuchów dostaw przed ryzykiem podrabiania. Firma Brady oferuje także etykiety do znakowania laserem na potrzeby automatycznej identyfikacji na powierzchniach wrażliwych oraz o niskim kontraście, etykiety niepalne do zastosowań wewnętrznych oraz szeroką gamę etykiet do części motoryzacyjnych do identyfikacji niemal każdego komponentu.

Dostawa wydrukowanych etykiet lub druk częściowo na miejscu
Oferujemy etykiety z dostawą w gotowej postaci, gotowe do aplikacji ręcznej lub przez podajnik etykiet oraz istniejące urządzenia do podnoszenia i pozycjonowania na zautomatyzowanych liniach produkcyjnych. Etykiety mogą być również zadrukowane częściowo w naszych zakładach, a częściowo w zakładzie produkcyjnym sektora motoryzacji, gdzie dodawać można kody partii, daty produkcji lub inne informacje drukowane na drukarce Brady. W zautomatyzowanej produkcji zadania te może realizować system druku i aplikacji BSP61 lub przemysłowa drukarka etykiet BradyPrinter i7100 oraz podajnik etykiet ALF14. Jeżeli w zakładzie stosuje się znakowanie laserem firma Brady oferuje etykiety do znakowania laserem o wysokim kontraście, które zwiększają czytelność identyfikacji lub chronią wrażliwe powierzchnie.

Lepsze możliwości śledzenia części i wyższy poziom zgodności z przepisami
Dzięki niezawodnym etykietom do precyzyjnego śledzenia, podającym kluczowe informacje operacyjne i z zakresu BHP, firmy z sektora motoryzacji mogą dodatkowo poprawić swoje możliwości śledzenia komponentów i osiągnąć wyższy poziom zgodności z przepisami BHP i ochrony środowiska.

Dodatkowe informacje na temat wytrzymałych, indywidualnie projektowanych etykiet dla sektora motoryzacji uzyskać można na stronie internetowej Brady.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.


 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *