Wydarzenia

XII edycja konferencji Lean Camp

By  | 

Ponieważ nasze konferencje wywodzą się z „produkcji” XII edycja konferencji Lean Camp odbędzie się tradycyjnie w industrialnej atmosferze w zabytkowym kompleksie Sztygarka w Chorzowie.Oprócz ponadprzeciętnej wiedzy merytorycznej nasi starannie dobrani eksperci, którzy posiadają niezwykłe umiejętności prezentacji przeniosą Was w świat optymalizacji procesów w każdej branży, już nie tylko produkcyjnej! Dlatego też nie jest to zwykła konferencja a show, gdzie nie tylko posłuchasz a także odczujesz to, o czym mówimy.

Po raz pierwszy w Polsce warsztaty kompetencji lean w postaci gry strategicznej – EFEKTywnia!
Masz szansę wziąć udział w prawdziwym procesie produkcyjnym, udoskonalić swe umiejętności oraz poznać zupełnie nowe techniki zarządzania. Możesz wcielić się w jedną z kluczowych ról w produkcji i zobaczyć jaki potencjał drzemie w każdym procesie. Twoja firma będzie zarabiać realne pieniądze, ale także realnie będziesz musiał szukać oszczędności by nie zbankrutować. Będziesz miał wpływ na to, jak potoczą się losy Twojej firmy. Jesteś z administracji lub usług? Dla Ciebie też coś mamy – bądź odpowiedzialny za procesy biurowe w firmie i pomóż jej realizować zamówienia dla klienta.

Gra zawiera w sobie elementy warsztatów praktycznych, lidership i kompetencji miękkich a to oznacza, że dostajesz ogromną dawkę wiedzy w jednym miejscu i czasie.


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *