Nowości produktowe

Zaginięcia, kradzieże i dewastacje – jak poradzić sobie z przestępstwami w biurze?

By  | 

Życie w biurze nie jest łatwe. Ilość osób z którymi musimy jakoś „ułożyć sobie życie” jest zazwyczaj dosyć spora, a wpływ na ich zachowanie mamy znikomy. Co więcej, czasami trudno jest namierzyć sprawcę biurowych wykroczeń. Jak radzić sobie z biurowymi przestępcami? Marka Kenlight przygotowała specjalny zestaw znaków biurowo-interwencyjnych, które mogą pomóc w najczęściej spotykanych sytuacjach.

1. Kradzieże

ggg
Jeśli jesteśmy w tej mało komfortowej sytuacji, że firma w której pracujemy nie oferuje pracownikom darmowego mleka, sami musimy zatroszczyć się o siebie. Każdy nałogowy kawosz zazwyczaj podpisuje swój karton i stawia go w tym samym miejscu. Niestety nie jesteśmy w stanie cały dzień pełnić straży przy lodówce i ustrzec się przed kradzieżą. Dlatego zalecamy oznaczenie go napisem „Mleko matki”. Dodatkowo warto umieścić na lodówce znak ostrzegawczy.

2. Zanieczyszczanie miejsc publicznych

hhhWizyty w łazience powinny kojarzyć się nam ze świeżością, czystością i higieną. Niestety w natłoku myśli, które pojawiają podczas medytacji w łazience, niektórzy zapominają o podstawowych czynnościach jakie powinni w niej wykonać. Bez wchodzenia w nieprzyjemne tematy, sugerujemy tylko aby skorzystać z prostej przypominajki w postaci znaku.

3. Parkowanie kubka w miejscach niedozwolonych

jjj

Oto kolejny problem pojawiający się w kuchni. Przychodzimy zrobić sobie kawę, wypijamy, patrzymy jakiś czas na pusty kubek.. i w końcu idziemy zrobić kolejną kawę. I tu napotykamy problem. Jak umyć kubek, skoro w zlewie piętrzy się stos brudnych naczyń? Zazdrościmy w duszy wszystkim, za których ktoś sprząta w domu i nie są w stanie zwalczyć paniczowskich przyzwyczajeń w pracy. Ale wiadomo…, my im życia nie ułatwimy i zmywać za nich nie będziemy. Dlatego pozostaje nam przypomnieć im, że tu obowiązują inne zasady.

4. Prowadzenie doświadczeń zagrażających życiu i zdrowiu

kkk

Na pewno znacie to uczucie, kiedy zaglądacie do lodówki żeby schować tam obiad i zaczynacie zastawiać się, czy nie bezpieczniej byłoby go jednak zostawić na biurku? Bo jak umieścić swój obiad pomiędzy odrażającymi stworzeniami, które wiją sobie gniazdko na resztkach cytryny i serków homogenizowanych? Dla tych, którzy lubią eksperymentować w kuchni „inaczej” marka Kenlight przygotowała znak przypominający, że firmowa kuchnia to nie miejsce na rozwiązywanie zagadek ewolucji.

Życie w biurze czasami bywa trudne, bo każdy z nas ma inne przyzwyczajenia. Pamiętajmy, że to co jest tolerowane przez naszych domowników, może być nie do zniesienia przez kolegów z pracy. Jasne wyznaczanie zasad w postaci znaków informacyjnych może pomóc, w równym stopniu jak odrobina empatii i zrozumienia. Produkty dostępne są w sklepie internetowym https://sklep.techemznaki.pl/z-przymruzeniem-oka


Kenlight. Znaki nie do zdarcia.
Znaki bezpieczeństwa pod marką Kenlight są produkowane od ponad 25 lat. Były to pierwsze w Polsce znaki fotoluminescencyjne, a także pierwsze znaki drukowane z wykorzystaniem pigmentów fotoluminescencyjnych SUPERLIGHT, posiadających podwyższone parametry luminacji. Zakres produktów Kenlight obejmuje głównie znaki i tablice ewakuacyjne, przeciwpożarowe i informacyjne, a także nietypowe – na specjalne zamówienia klientów.


 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *