Hydraulika i pneumatyka

Nowy małogabarytowy zamek obrotowy z podwójnym ryglowaniem

By  | 

Firma Southco rozszerza ofertę zamków obrotowych o nowy model R4-10 z podwójnym ryglowaniem. Jest to zamek obrotowy o małych rozmiarach z wielopunktowym blokowaniem, pozwalającym na jego zaryglowanie przez dwa niezależne mechanizmy.

Mechanizm podwójnego ryglowania oraz małe gabaryty czynią zamek R4-10 idealnym do zastosowań w drzwiach i panelach wymagających zapewnienia jego obsługi z różnych miejsc. Dla przykładu, R4-10 z podwójnym ryglowaniem ułatwia dostęp przy wchodzeniu i wychodzeniu przez drzwi wejściowe lub też przy dostępie do większych paneli i sekcji urządzeń z dwóch różnych miejsc. Jako najmniejszy zamek z serii R4-10, model z podwójnym ryglowaniem zajmuje bardzo małą przestrzeń wewnątrz obudowy, oferując dobrze ukryty mechanizm blokujący i zwiększony poziom bezpieczeństwa. Zamki tej serii są wykonywane ze stali nierdzewnej. Mogą zawierać zintegrowany odbój oraz mechanizm jedno- lub dwustopniowego zamykania, doskonale predestynujące je zastosowań w wielu gałęziach przemysłu. Dodatkowo, zamki obrotowe R4 mogą być łączone z całą gamą mechanicznych i elektronicznych siłowników oraz kabli firmy Southco, co pozwala na realizację kompletnych systemów zamknięć obrotowych.
Główny menadżer produktu James Stroud powiedział, “Mechanizm podwójnego ryglowania wprowadzony w najnowszych zamkach obrotowych Soutco serii R4 upraszcza konstrukcję systemów zamknięć obrotowych oraz poprawia komfort użytkownika przy zamykaniu i otwieraniu panelu z różnych miejsc.
Więcej informacji dotyczących kompletnej linii zamków obrotowych R4 firmy Southco można uzyskać ze strony www.southco.com lub kontaktując się z całodobowym działem obsługi klienta na pod adresem info@southco.com.

KVT-Fastening Sp. z o.o.
a Bossard company
ul. Serwituty 25
02-233 Warszawa | Poland
Web: http://www.kvt-fastening.pl/
SALES DEPARTMENT
Phone : +48 58 762 17 80
Fax : +48 58 762 17 84
preichle@southco.com

Southco Manufacturing Limited
Touch Point
Wainwright Road
Warndon, Worcester WR49FA
UK
STURMAN Ulrike
Phone : +44 (0)1905 346567
Fax : +44 (0)1905 346501
usturman@southco.com

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *