Wydarzenia

Złoty Medal AUTOMATICON dla firmy Bosch Rexroth

By  | 

Firma Bosch Rexroth otrzymała Złoty Medal AUTOMATICON® 2018 za interaktywną platformę komunikacji dla branż produkcyjnych ActiveCockpit. Wyróżnieniem tym nagradzane są od 1997 roku najbardziej innowacyjne produkty, prezentowane podczas Międzynarodowych Targów Automatyki i Pomiarów AUTOMATICON®.

ActiveCockpit pozwala na przetwarzanie i wizualizację danych produkcyjnych on-line pochodzących z różnych źródeł. Rozwiązanie łączy aplikacje świata IT, takie jak planowanie i realizację produkcji, zarządzanie danymi dotyczącymi jakości i e-mailing, z funkcjami oprogramowania maszyn i instalacji przemysłowych. Zakres i szczegółowość prezentowanych danych można dostosować i spersonalizować w zależności od ich odbiorcy. Pozwala to na użytkowanie systemu przez pracowników zmianowych na dużych monitorach zamontowanych w hali produkcyjnej, jak również przez kierownictwo niższego i wyższego szczebla na urządzeniach mobilnych lub komputerach bezpośrednio zainstalowanych na ich stanowiskach pracy.

Już od 24 lat targi AUTOMATICON® są największym w Polsce profesjonalnym forum producentów i odbiorców automatyki przemysłowej. Prezentowane są na nich osiągnięcia w dziedzinie automatyki, pomiarów przemysłowych i robotyki.


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *