IT

Nowa, zoptymalizowana dla urządzeń mobilnych strona RS Components!

By  | 

Nowa, zoptymalizowana dla urządzeń mobilnych strona RS Components, opracowana z myślą o coraz liczniejszej grupie użytkowników
Łatwiejsze wyszukiwanie, przeglądanie i zakupy — o każdej porze i w każdym miejscu!

Firma RS Components (RS), marka handlowa należąca do Electrocomponents plc (LSE:ECM), wiodącego dystrybutora z zakresu elektroniki, automatyki i utrzymania ruchu, opracowała nową, ulepszoną stronę internetową przystosowaną do urządzeń mobilnych. Zapewnia ona łatwiejszy dostęp do jej zawartości użytkownikom, którzy korzystają z urządzeń mobilnych, którzy stają się coraz większą grupą klientów. Firma odnotowała na stronie internetowej czterokrotny wzrost zakupów dokonywanych za pośrednictwem urządzeń mobilnych w porównaniu z zeszłym rokiem. Nowa wersja strony internetowej umożliwia klientom łatwiejsze wyszukiwanie produktów z każdego miejsca i o każdej porze. Nowa strona jest kolejnym dowodem na to, że zapewnienie najwyższego poziomu obsługi jest dla firmy sprawą priorytetową.

Nowa strona, zoptymalizowana pod kątem urządzeń mobilnych, zapewnia lepszą obsługę klientom, którzy uzyskują dostęp do ponad 500 tys. produktów z oferty RS. Umożliwia ona łatwiejsze i wygodniejsze wyszukiwanie produktów oraz uzyskanie informacji o ich dostępności, aktualnych cenach oraz danych technicznych np. w czasie podróży. Strona została opracowana z wykorzystaniem metodologii Agile, co zapewniło szybkie i sprawne wprowadzenie ulepszeń, i umożliwia klientom sprawdzanie stanów magazynowych w czasie rzeczywistym, sprawdzanie cen, przeglądanie specyfikacji technicznych i arkuszy danych oraz zarządzanie koszykiem i płatnościami za pośrednictwem konta RS lub dokonywanie płatności kartą kredytową.

Alex von Schirmeister, dyrektor ds. innowacji w RS, stwierdził: „Strona internetowa RS, zoptymalizowana pod kątem urządzeń mobilnych, jest kolejnym, kluczowym krokiem w naszych dążeniach do zapewnienia lepszej obsługi internetowej dla naszych klientów. Użytkownicy urządzeń mobilnych stają się coraz większą grupą klientów i zapewnienie udogodnień związanych z korzystaniem z urządzeń mobilnych jest niezwykle istotne. Już teraz pomaga nam to uzyskać zwiększoną liczbę odwiedzin na stronie, na niespotykaną dotychczas skalę. Metodologia Agile po raz kolejny okazała się kluczowym czynnikiem w przygotowaniu nowej wersji strony i umożliwi nam szybkie udoskonalenie strony w ciągu nadchodzących miesięcy”.


O RS Components
RS Components i Allied Electronics to marki handlowe grupy Electrocomponents plc, wiodącego dystrybutora podzespołów i komponentów elektronicznych oraz produktów dla działów utrzymania ruchu. Za pośrednictwem przedstawicielstw w 32 krajach grupa oferuje 500 000 produktów poprzez sprzedaż internetową, zaopatrując ponad milion klientów i wysyłając ponad 44 000 zamówień dziennie. Dostarczamy produkty z zakresu elektroniki, automatyki i sterowania, techniki pomiarowej, elektryki i mechaniki od 2500 wiodących producentów.
Grupa Electrocomponents jest notowana na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych i w zeszłym roku finansowym do 31 marca 2015 osiągnęła dochody w wysokości 1,27 mld funtów.

Więcej informacji można uzyskać pod adresem pl.rs-online.com.


Kontakt dla prasy:
RS Components GmbH
Frank Behrens
Hessenring 13 b
64546 Mörfelden-Walldorf
Tel: 0049 6105 401 803
frank.behrens@rs-components.com

Twitter: @RSOnline_PL; @RSComponents; @designsparkRS
RS Components on LinkedIn
http://www.linkedin.com/company/rs-components

Relevant Links:
Electrocomponents plc
www.electrocomponents.com
RS Components
pl.rs-online.com
DesignSpark
http://www.designspark.com


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *