Automatyka i mechanika

Firma norelem rozszerza asortyment o 30 000 nowych komponentów standardowych

By  | 

Firma norelem, globalny producent i dostawca standardowych komponentów do maszyn i instalacji automatyki, zwiększa liczbę oferowanych części o ponad 40%. Ten wyjątkowy w branży wzrost oznacza, że obecnie asortyment norelem obejmuje ponad 100 000 wysokiej jakości produktów dla inżynierów-projektantów i techników.

Od ponad 65 lat firma norelem zaopatruje sektor budowy maszyn i jest dobrze przygotowana do zaspokajania potrzeb swoich klientów, wprowadzając co miesiąc na rynek nowe produkty, które zapewniają użytkownikom dostęp do właściwych części w odpowiednim czasie.

Marcus Schneck, dyrektor generalny firmy norelem, podkreśla: „To dla nas bardzo ekscytujący czas, ponieważ staliśmy się jednym z pierwszych producentów i dostawców oferującym ponad 100 000 produktów dostępnych prosto z magazynu. Cieszę się, że jestem świadkiem tej ekspansji firmy, ponieważ jeszcze z większym zaangażowaniem będziemy zapewniać klientom możliwości znalezienia odpowiednich części do ich projektów.»

Od czujników i zacisków po trzpienie, dźwignie i przyrządy pomiarowe – cały asortyment standardowych części firmy norelem można zamówić w sklepie internetowym z gwarancją szybkiego i niezawodnego czasu dostawy. Za pomocą portalu klienci mogą również uzyskać dostęp do obszernych danych CAD firmy norelem, co zapewnia sprawne projektowanie i znaczną oszczędność czasu przy określaniu specyfikacji produktów. Ponadto norelem posiada 12 stacjonarnych lokalizacji na całym świecie, dzięki czemu klienci mogą zawsze liczyć na wsparcie techniczne ze strony wykwalifikowanego zespołu firmy.

M. Schneck kontynuuje: »Dzięki dziesięcioleciom doświadczenia w branży budowy maszyn wiemy jak jeszcze bardziej rozwinąć zakres działań jako producent i dostawca. Oprócz szerokiego portfolio stanów magazynowych i szybkich terminów dostaw dbamy również o przyszłość branży i inwestujemy dużo czasu, zapewniając klientom wsparcie, którego potrzebują.»

Jeden z przykładów zaangażowania firmy w kształtowanie przyszłości inżynierii stanowi inicjatywa AKADEMIA norelem, która zapewnia dostęp do wiedzy eksperckiej z zakresu inżynierii, projektowania i produkcji. Dzięki temu studenci i profesjonaliści mogą znaleźć szereg zasobów online, artykułów technicznych i seminariów internetowych, a także zarezerwować pokaz ShowTruck’a AKADEMII, który podróżując po Europie, zapewnia więcej nauki praktycznej.

Podczas targów Warwas Industry Automatica w dniach 14–16 maja będzie można zobaczyć więcej nowych produktów norelem oraz porozmawiać z ekspertami firmy.

Na stronie norelem można zapoznać się z pełnym katalogiem produktów.


O firmie norelem
Firma norelem produkuje i dostarcza części oraz komponenty dla branży budowy maszyn od ponad 65 lat. Stale rozszerzając portfolio swoich produktów, norelem dostarcza obecnie ponad 100 000 wysokiej jakości standardowych komponentów do budowy maszyn i automatyzacji. Wprowadzając co miesiąc nowe produkty na rynek oraz gwarantując szybkie i niezawodne terminy dostaw, firma norelem rozumie dynamiczny charakter branży inżynieryjnej. Ponadto norelem posiada 12 stacjonarnych lokalizacji na całym świecie, dzięki czemu klienci na miejscu mogą zawsze liczyć na wsparcie techniczne ze strony wykwalifikowanego personelu.
Korzystając ze sklepu internetowego norelem, klienci mogą w każdej chwili wygodnie zamówić części standardowe. Za pomocą portalu użytkownicy mogą również uzyskać dostęp do obszernych danych CAD firmy norelem, co zapewnia sprawne projektowanie i znaczną oszczędność czasu przy określaniu specyfikacji produktów. Dane te ułatwiają integrację produktu z procesem projektowania przy zachowaniu dokładności, dzięki czemu klienci nie muszą już od zera wykonywać ręcznie rysunków technicznych komponentów.
Inicjatywa AKADEMIA norelem, która wykracza poza rolę tylko producenta i dostawcy, stanowi zobowiązanie firmy do kształtowania przyszłości inżynierii. Studenci i profesjonaliści, mając zapewniony dostęp do wiedzy eksperckiej z zakresu inżynierii, projektowania i produkcji, mogą znaleźć szereg zasobów online, artykułów technicznych i seminariów internetowych, a także zarezerwować ShowTruck’a AKADEMII, który podróżując po Europie, zapewnia więcej nauki praktycznej.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *