Opinie czytelników

Pismo bardzo nam się podoba i uznaliśmy w Dziale, że w porównaniu z innymi pismami jest wartościowe i merytoryczne.
Ponadto padło u nas stwierdzenie, że niestety wiele pism z tej branży jest tylko nośnikami reklam.
Natomiast z artykułów w Państwa piśmie można dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy.

Tomasz Duś
Koordynator ds. SAP-PM & TPM (SAP-PM & TPM Coordinator),
Kompania Piwowarska S.A.


Otrzymałem czasopismo! Dziękuję Bardzo! Uważam, że jest wyśmienite! Jest to temat który mnie zawsze interesował i jest to moja pasja, w Polsce pracowałem 4 lata na utrzymaniu ruchu. Teraz pracuje jako Test Engineer w San Francisco w firmie Fitbit, która bardzo szybko się rozwinęła w ciągu kilku lat. Ja większość swojego czasu spędzam w laboratorium i wdrażam takie narzędzia jak 5s, 7 strat itp aby pomoc nam w naszym procesie. Czasopismo zaprenumerowałem! Jeszcze raz Dziękuje Bardzo!

Kris Kanas,
Test Engineer,
Fitbit


Czasopismo Szef Utrzymania Ruchu zrobiło na mnie bardzo dobre wrażenie. Bardzo ciekawe artykuły, rozbudowane, pisane przez praktyków, merytorycznie na wysokim poziomie. Różnorodność tematów: od zarządzania, po utrzymanie ruchu, TPM, IT do systemów monitorowania mediów i diagnostyki. Osoby związane nie tylko z utrzymaniem ruchu mogą w tym czasopiśmie znaleźć coś dla siebie.
Bardzo oryginalnym pomyłem jest stworzenie rozdziału „VIP – po godzinach”, w którym możemy znaleźć tematy związane z wizerunkiem, ze zdrowiem oraz zapoznać się z nowymi ciekawymi pozycjami książkowymi.
Ładna szata graficzna, oryginalne zdjęcie na okładce, wysoka jakość papieru są kolejnymi argumentami stawiającymi czasopismo „Szef Utrzymania Ruchu” na wysokiej pozycji wśród czasopism specjalistycznych.

Krzysztof Tomalik,
Standardization Manager,
Lactalis Polska Sp. z o.o.


Jak najbardziej jestem pozytywnie zaskoczony jakością czasopisma. Już na pierwszy rzut oka widać, że różni się od pozostałych. Łączy fachową wiedzę merytoryczną po stronie utrzymania ruchu jednocześnie posiada także ciekawe artykuły związane z codziennością. Z mojej strony czasopismo jak najbardziej na plus!

Łukasz Napierała,
Maintenance Director,
Barlinek Inwestycje


Moja ocena na obecną chwilę to po pierwsze koperta i użyta maszyna do pisania super. Bardzo pozytywne pierwsze wrażenie. Aż zrobiłam zdjęcia podczas odparowywania. Szata graficzna czytelna i przemyślana. Dobór artykułów z rożnych dziedzin jest dużym atutem. Liczenie oee powinno być podstawa dla ludzi pracujących w produkcji, ale nie zawsze jest. Dobrze jest czasem sobie te podstawy przypomnieć lub wręcz uświadomić sobie ze o czymś zapomnieliśmy nawet nieświadomie. Podzieliłam sie gazetą z moimi inżynierami – odbiór bardzo dobry. Bardzo dziękuję i życzę powodzenia.

Katarzyna Adamowicz,
Engineering Group Supervisor,
Corning Optical Communications


Pismo o bardzo aktualnym spojrzeniu na tematykę ujętą w “czystej” i nowoczesnej szacie graficznej. Z artykułów przebija profesjonalizm, co ważne nie tylko dla fachowców. Mam wrażenie, że ich treść wyjaśnia zagadnienia w bardzo przystępny sposób również osobom mniej zaawansowanym, ale zainteresowanym poszerzeniem swojej wiedzy. Oprawa graficzna, jak i jakość papieru oraz składu moim zdaniem plasuje pismo w ścisłej czołówce pism branżowych. Brawa dla Naczelej i jej zespołu.

Adam Szlendak,
DALMEC POLSKA Sp. z o. o.


Moja opinia dotycząca czasopisma? To zależy czy w następnych numerach zostanie utrzymany standard.
Bo moim zdaniem artykuły są nowoczesnym świeżym i wybiegającym w przyszłość źródłem wiedzy dla ludzi o różnym stopniu zaawansowania czy profesjonalizmu z różnych dziedzin.
Reklamy na przystępnym poziomie.
Jak dla mnie bardzo mi się podoba pomysł jak ktoś chce zaistnieć w magazynie to daje wartościowy artykuł a nie tylko suchą reklamę czy wizytówkę. Przykład Wojtka Mączyńskiego z WOMASOLUTION, ale nie tylko.
Poza tym jakość magazynu, Twarda oprawa super! Jakość papieru i nadruku wszystko się liczy 🙂
Z przyjemnością mogę każdemu z branży polecić.

Andrzej Zdrojewski,
Kierownik Ds. Ciągłego Doskonalenia,
VAN PUR S.A.


Pragnę pogratulować pomysłu i wykonania. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu, doboru tematów, staranności opracowania, troski o poprawność językową. Jeśli uda się Państwu utrzymać poziom i kierunek (w szczególności nacisk na  przekazywanie informacji, poszerzanie wiedzy i horyzontów…) to myślę, że pismo ma wielkie szanse na sukces. Dodam jeszcze, że pismo jest bardzo starannie opracowane od strony graficznej, a zdjęcie na okładce jest wręcz fascynujące

Alicja Zychowicz,
Houghton Polska


Jeżeli chodzi o moją opinię spostrzeżenia to na pierwszy rzut oka na czasopismo zaciekawiła mnie okładka i w sumie całe czasopismo, a bliżej mówiąc papier z jakiego jest wykonany (większości czasopism, a nie wiem czy nie wszystkie są wykonywane ze śliskiego i błyszczącego papieru), tutaj w Szefie UR jak przeczytałem jest to papier matowy, wysokogatunkowy – świetny pomysł i bardzo ładnie się prezentuję. Jeżeli chodzi o wnętrze (bo sama okładka też mi się podoba) to różnorodność artykułów z rożnych dziedzin (zarządzanie, it, energetyka, itp.) jest jak najbardziej ok, każdy może znaleźć coś dla siebie ze swojej specjalizacji. Co najbardziej mi się podoba to praktyczność w opisywanych artykułach (widzę, że ten trend praktycznych porad objawia się w wielu różnych czasopismach), autorzy piszą w artykułach o swoich praktycznych doświadczeniach, co może się przełożyć na prace i wdrożenia każdego z nas w swoich zakładach. Co ważne nie tylko konkretne opisy ale także konkretne przykłady i propozycje, łącznie z nawet z przykładowymi wzorami – takie artykuły najbardziej lubię i uważam, że taki charakter artykułów jest jak najbardziej pożądany aktualnie na rynku. VIP – po godzinach – to coś nowego – także strzał w 10 🙂 Jak dla mnie oceniam Szefa UR na 5+ 🙂

 Piotr Wierzbicki,
Inżynier TPM,
Faurecia Legnica SA

Trzymam w dłoniach pierwszy numer Pani SZEF’a, który to “zdobyłem” we wtorek na targach Automaticon. Bardzo podoba mi się pomysł oraz dizajn całego wydania, jakże inny i bardziej nowoczesny od tych wszystkich “zatwardziałych” czasopism branżowych. (…) Czuć powiew świeżości zwiastujący szansę na sukces przedsięwzięcia. Serdecznie życzę Pani tego sukcesu z SZEFur’em, choć zapewne nie będzie to łatwe.
Daniel Perkowski,
CEO,
Wind Audit Sp. z o.o.

„Czasopismo Szef UR zanotowało świetny start na rynku. Jeszcze za wcześnie, by oceniać kształt merytoryczny publikacji – pierwszy numer zaledwie kilka tygodni temu ujrzał światło dzienne. Z pewnością jednak zamysł Zuzanny Jaszczak jest realizowany z pełną konsekwencją, zatem myślę, że potencjał współpracy i perspektywy dostarczania wartościowych treści dla sektora UR rysują się obiecująco.”

 Joanna Kowalkowska,
ASTOR

Czasopismo świetne… dedykacja bezcenna 🙂

 Bolesław Warzecha,
Pre-Firing Processes Production Manager,
NGK Ceramics Polska

Bardzo interesująca publikacja na rynku. Sama przeczytałam i “wciągneło” mnie. Gratulacje.”

 Dorota Bieniek,
Trener, Współpracownik,
Staropolska Izba Przemysłowo- Handlowa

Mamy w końcu przy sobie SZEFUR:) Wygląda imponująco! Fajny pomysł na stempel na kopercie i maszynowy font w adresie, a specjalna dedykacja robi duże wrażenie:) Serdecznie gratulujemy i nie możemy doczekać się numeru drugiego.

Novacura Poland