Wydarzenia

ASTOR z dumą kontynuuje współpracę z Wisłą Kraków. W nadchodzącym sezonie 2021/2022 z marką AVEVA.

By  | 

Rok 2021 to rok jubileuszowy dla Wisły Kraków i ASTOR, którzy świętują 10-lecie współpracy. Długoterminowa współpraca krakowskiej firmy technologicznej z 13-krotnym mistrzem Polski została właśnie przedłużona o kolejny sezon. Podpisana umowa przewiduje m.in., że na plecach koszulek pierwszej drużyny pojawi się logotyp jednego ze strategicznych partnerów technologicznych firmy ASTOR – światowego lidera oprogramowania przemysłowego AVEVA, który napędza cyfrową transformację i zrównoważony rozwój.

Ulokowanie logotypu AVEVA na koszulkach Wisły Kraków stanowi kontynuację zaangażowania ASTOR w działalność klubu. To kolejny krok niezbędny do osiągania wspólnych celów biznesowych, organizacyjnych i sportowych. Zaangażowanie zarządu i właściciela ASTOR – Stefana Życzkowskiego -we współpracę z 13-krotnym mistrzem Polski miało ogromny wpływ na powodzenie celów przyjętych rok temu przez firmę. Przez cały okres współpracy ASTOR znacząco przyczynił się do popularyzacji Wisły Kraków w kraju i za granicą.

Jarosław Gracel, wiceprezes zarządu ASTOR podkreśla, że zaangażowanie we współpracę z Wisłą to inwestycja, przede wszystkim w relacje

– Jestem przekonany, że realizacja celów możliwa jest dzięki długofalowej współpracy. Tak działamy na co dzień w biznesie. ASTOR jest wieloletnim partnerem marki AVEVA (dawniej Wonderware) w Polsce, światowego lidera w zakresie oprogramowania dla przemysłu. Nasza współpraca sięga 1995 roku, choć przyznaję, że Stefan kibicuje Wiśle znacząco dłużej, bo od 1978 r. – i dodaje – W dzisiejszych czasach, zarówno drużyny piłkarskie, jak i zakłady przemysłowe powinny planować swoje działania na podstawie narzędzi, które analizują dane w czasie rzeczywistym, tzw. Performance Intelligence. To pozwala projektować, planować i osiągać założone cele. Stosując tę metaforę, zależy nam na takim edukowaniu i angażowaniu podejmujących decyzje, by bez obaw rozpoczęli swoją podróż w kierunku cyfrowej transformacji.

AVEVA (dawniej Wonderware) z siedzibą w Cambridge (Wlk. Brytania) doskonale wspiera procesy digitalizacji w fabrykach i zakładach produkcyjnych w Polsce i na całym świecie. Rozwiązania AVEVA obecne są u ponad 20.000 klientów, wspieranych przez największy ekosystem partnerów (5.500) oraz certyfikowanych developerów oprogramowania (5.700). To wiodąca marka oprogramowania przemysłowego, które dedykowane jest systemom HMI, SCADA, predykcyjnemu zarządzaniu aktywami (APM), zarządzaniu i optymalizacji produkcji (MES, Performance Intelligence), zarządzaniu wydajnością, EMI oraz integracji z systemami ERP.

Aleksiej Lebiediew, wiceprezes AVEVA na Wschodnią Europę i Rosję, powiedział – Jesteśmy dumni, że logo AVEVA pojawi się na koszulkach Wisły Kraków w przyszłym sezonie, jako kontynuacja zaangażowania ASTOR w rozwój klubu.

Wzajemne wymierne korzyści, zaufanie i podobne wartości biznesowe, które towarzyszą działalności Klubu i Sponsorowi na co dzień sprawiają, że ASTOR jest tym Partnerem, który pragnie nadal brać czynny udział w budowaniu przyszłości z Białą Gwiazdą.

Dotychczasowa współpraca Wisły z firmą ASTOR przyniosła obu stronom wiele korzyści. Od nowego sezonu na trykotach meczowych Białej Gwiazdy piłkarze z R22 eksponować będą logo marki AVEVA -międzynarodowej firmy informatycznej notowanej na londyńskiej giełdzie. Jesteśmy dumni z podpisanej umowy i ogromnie cieszymy się z faktu, że przygotowania do nowej kampanii zaczynamy od tak dużego wydarzenia dla całej wiślackiej społeczności – powiedział Dawid Błaszczykowski, Prezes TS Wisła Kraków SA.

Nowy kontrakt z ASTOR będzie ważny w sezonie 2021/2022. Oprócz zachowania przez spółkę tytułu Oficjalnego Sponsora Wisły Kraków oraz pojawienia się logo marki AVEVA na odwrocie koszulki, firma nadal będzie wynajmować jeden ze skybox’ów na stadionie przy Reymonta w Krakowie, a jego logotyp będzie wyświetlany w mediach reklamowych, takich jak Stadion tv lub Skybox TV.

Więcej o AVEVA: www.astor.com.pl/aveva

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *