IT

Brother rozszerza portfolio rozwiązań dedykowanych profesjonalnemu drukowi etykiet z NiceLabel

By  | 

Brother rozpoczął współpracę z NiceLabel, wiodącym deweloperem oprogramowania do projektowania etykiet i zarządzania nimi. To partnerstwo rozbudowuje portfolio Brother o narzędzia do zarządzania oznaczeniami. W ramach tej współpracy już od maja 2021 r. zostanie rozszerzony zasób oznaczeń termicznych firmy Brother, a użytkownik zyska możliwość zarządzania wieloma formami etykiet z jednej platformy.

System zarządzania oznaczeniami NiceLabel może przenieść projektowanie i konserwację etykiet z działu IT w ręce użytkowników biznesowych umożliwiając im znacznie szybsze reagowanie na zmiany oznaczeń, co pozwala zaoszczędzić czas i zwolnić kosztowne zasoby zespołu IT.

„Z przyjemnością ogłaszamy globalne partnerstwo z NiceLabel, które umożliwi naszym klientom, korzystającym z drukarek termicznych Brother, znaczne uproszczenie procesów etykietowania. Użytkownicy urządzeń drukujących oznaczenia zyskują nie tylko nowe możliwości wydruku, ale również gwarancję dokładności i zgodności etykiet” – powiedział Andrew Broadbent, European Product Manager – Speciality Print Solutions w Brother.

„Jesteśmy dumni z naszego nowego partnerstwa z Brother i sposobności zapewnienia większej liczbie użytkowników możliwości znacznego zwiększenia wydajności druku” – skomentował Greg Tanner, wiceprezes ds. Aliansów w NiceLabel.

System zarządzania etykietami NiceLabel zawiera wszystko, czego potrzeba, aby cyfrowo przekształcić procesy znakowania i ustandaryzować druk etykiet za pomocą jednej platformy. Dzięki temu użytkownicy wykonują prostszą i bardziej elastyczną pracę. To rozwiązanie pozwala również szybciej reagować na zmieniające się warunki rynkowe oraz wymagania, a także szybciej wprowadzać produkty na rynek oraz skuteczniej podnosić konkurencyjność biznesu.

Klienci Brother posiadający mobilne drukarki etykiet i pokwitowań RJ, stacjonarne drukarki etykiet TD i przemysłowe drukarki etykiet TJ mogą teraz pobierać sterowniki do drukarek ze strony internetowej NiceLabel:
https://www.nicelabel.com/downloads/nicedrivers/brother


O NiceLabel
NiceLabel jest wiodącym światowym producentem oprogramowania do projektowania i systemów zarządzania etykietami, które pomagają firmom każdej wielkości w poprawie jakości, szybkości i wydajności etykietowania, przy jednoczesnym obniżeniu kosztów. Z pomocą ich systemów zarządzania organizacje są w stanie cyfrowo przekształcić cały proces etykietowania, od projektu, przez druk, po zarządzanie etykietami. Rezultatem jest prostsza, bardziej elastyczna działalność, która umożliwia firmom szybsze reagowanie na zmieniające się warunki i wymagania rynkowe, sprawniejsze wprowadzanie produktów na rynek i skuteczniejsze konkurowanie w sektorach, w których prowadzą działalność. Jako wiodący na świecie producent sterowników systemu Microsoft Windows do technologii drukarek do termicznego i bezpośredniego znakowania, oprogramowanie NiceLabel jest dostarczane przez największych na świecie producentów drukarek i używane jest przez większość firm z listy Fortune 500. W 2021 r. NiceLabel i Loftware połączyły siły, aby ugruntować globalną pozycję lidera w zakresie etykietowania i zarządzania grafiką dla przedsiębiorstw. Firmy łączą 60-letnie doświadczenie, aby zapewnić klientom i partnerom rozszerzony wybór rozwiązań i zwiększonych możliwości. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź www.nicelabel.com i www.loftware.com.
Informacje o firmie Brother

Firma Brother należy do grupy wiodących na świecie producentów wyspecjalizowanych w dziedzinie urządzeń drukujących i technologii komunikacyjnych, posiadająca od dłuższego czasu pozycję światowego lidera w segmencie monochromatycznych wielofunkcyjnych urządzeń laserowych. Swoją działalność rozpoczęła w 1908 r. w Japonii, a w 2018 r. obchodziła 60-lecie działalności w Europie. Brother zatrudnia na całym świecie 25 000 pracowników. Firma Brother zbudowała swój sukces w Europie w oparciu o wysoką jakość, wyjątkowo korzystny wskaźnik cena/wartość, marketing, lokalną sieć dystrybucji i serwisu, wysoki poziom zaangażowania na rzecz ochrony środowiska oraz dostępność dla klienta. Brother oferuje zastrzeżone technologie, opracowywane, wytwarzane i dystrybuowane w stu procentach we własnym zakresie. Firma Brother posiada certyfikat ISO14001 i otrzymała prestiżowe międzynarodowe certyfikaty „der Blaue Engel” i „Eco Mark”. Więcej informacji o firmie znajduje się na stronie www.brother.com.

Dodatkowych informacji udzielają:
Katarzyna Idzkiewicz | Brother | + 48 22 44 16 321 | katarzyna.idzkiewicz@brother.pl
Adrianna Dzienis-Rudzińska | ITBC Communication | (+48) 512 868 998| Adrianna_dzienis@itbc.pl

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *