Energetyka

Delta i Powerdot współpracują w celu wzmocnienia segmentu eMobility na rynku europejskim

By  | 

Delta, światowy lider w dziedzinie rozwiązań do zarządzania energią elektryczną i cieplną, współpracuje z Powerdot, innowacyjnym operatorem sieci punktów ładowania w Europie. Delta i Powerdot wspólnie dostarczą zaawansowane rozwiązania w zakresie ładowania pojazdów elektrycznych, zapewniając użytkownikom aut elektrycznych w Europie wydajne, wygodne i przyszłościowe rozwiązania w zakresie ładowania. Współpraca firm Delta i PowerDot dowodzi ich zaangażowaniu w zrównoważony rozwój przy jednoczesnej rozbudowie sieci punktów ładowania pojazdów elektrycznych w celu stworzenia bardziej ekologicznej i lepiej skomunikowanej Europy dla kierowców pojazdów elektrycznych.

Vincent Lin, wiceprezes eMobility & Smart Energy Solution, Delta EMEA, stwierdza: „Delta cieszy się z możliwości połączenia sił z firmą Powedot w celu wprowadzenia zaawansowanych rozwiązań ładowania pojazdów elektrycznych na dynamicznym rynku europejskim. To partnerstwo jest zgodne z zaangażowaniem firmy Delta w zrównoważony rozwój i naszą wizją tworzenia czystszego, inteligentniejszego i bardziej energooszczędnego świata.”

João Seabra, kierownik ds. operacji centralnych firmy Powerdot, dodaje: „Ładowarki do pojazdów elektrycznych Delta są świadectwem niezachwianej niezawodności i zaangażowania firmy w przestrzeganie rygorystycznych standardów jakości. To zaangażowanie gwarantuje, że użytkownicy korzystają ze spójnych i godnych zaufania rozwiązań w zakresie ładowania, wzmacniając Powerdot jako niezawodny wybór do nawigacji w elektrycznej przyszłości”.

Powerdot, wiodący europejski operator sieci punktów ładowania, koncentruje się na ładowaniu w miejscach docelowych, dostarczając rozwiązania m.in. w przestrzeniach handlowych we Francji, Portugalii, Belgii, Luksemburgu, Hiszpanii i Polsce. Z ponad 3,5 tys. działającymi punktami ładowania i planami rozmieszczenia ponad 8 tys. w całej Europie, Powerdot dąży do tego, aby ładowanie pojazdów elektrycznych było tak wygodne, jak ładowanie smartfona.

Jako światowy lider wśród dostawców, Delta oferuje nowoczesne i kompleksowe portfolio rozwiązań do infrastruktury ładowania, zaprojektowanych specjalnie do zastosowań przydomowych, komercyjnych / flotowych i publicznych. Ułatwia to zaspokojenie zróżnicowanych potrzeb kierowców pojazdów elektrycznych w zakresie ładowania, przy jednoczesnym balansowaniu wpływu na system energetyczny. Skalowalne rozwiązania firmy Delta upraszczają proces planowania, instalacji i zarządzania infrastrukturą ładowania w ramach przygotowań do ciągle dojrzewającej przyszłości pojazdów elektrycznych.

Współpraca firm Delta i Powerdot stanowi przełomowy rozdział w podróży Europy w kierunku zrównoważonej mobilności. W miarę jak liderzy branży integrują swoją wiedzę, współpraca ta obiecuje przyszłość, w której niezawodne, wydajne i wygodne rozwiązania do ładowania pojazdów elektrycznych będą odgrywać kluczową rolę w kształtowaniu czystszej i inteligentniejszej Europy.

www.delta-emea.com


Informacje o firmie Delta

Firma Delta, założona w 1971 roku, jest globalnym liderem na rynku w zakresie zasilaczy impulsowych i produktów do zarządzania ciepłem, z bogatym portfolio inteligentnych systemów i rozwiązań energooszczędnych w dziedzinie automatyki przemysłowej, automatyzacji budynków, energetyki telekomunikacyjnej, infrastruktury centrów danych, ładowania pojazdów elektrycznych, energii odnawialnej, przechowywania energii i zarządzania nią, w celu wspierania rozwoju inteligentnej produkcji i zrównoważonego rozwoju miast. Jako światowej klasy korporacja kierująca się hasłem — „Dostarczać innowacyjne, energooszczędne i przyszłościowe rozwiązania” — firma Delta wykorzystuje swoje podstawowe kompetencje w zakresie wysokowydajnej energoelektroniki oraz swój model biznesowy oparty na społecznej odpowiedzialności w biznesie, skupiając się na kluczowych kwestiach środowiskowych, takich jak zmiany klimatu. Delta obsługuje klientów poprzez swoje biura sprzedaży, centra badawczo-rozwojowe i zakłady produkcyjne rozłożone w 200 lokalizacjach na 5 kontynentach.

W trakcie swojej działalności firma Delta otrzymała wiele międzynarodowych nagród i wyróżnień za osiągnięcia biznesowe, innowacje technologiczne i zaangażowanie na rzecz ESG (Environmental, Social, Governance). Od 2011 r. firma Delta pojawiała się na liście DJSI World Index of Dow Jones Sustainability™ Indices przez 12 kolejnych lat. W 2022 r. Delta została uhonorowana oceną Double A przez CDP (Carbon Disclosure Project) za swój znaczący wkład w kwestie związane ze zmianami klimatu i bezpieczeństwem wodnym oraz uznana za lidera w zakresie zaangażowania dostawców w ciągły rozwój zrównoważonego łańcucha wartości przez trzy kolejne lata.

Więcej informacji na temat firmy Delta można znaleźć na stronie: www.delta-emea.com

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *