Druk 3D

Drukarka 3D z certyfikatem TÜV

By  | 

3DGence INDUSTRY F340, przemysłowa drukarka 3D, otrzymała certyfikat TÜV Rheinland, który jest potwierdzeniem jakości i bezpieczeństwa produktu. Firma 3DGence to jedyny producent drukarek 3D certyfikowany przez tę organizację w Polsce.

Proces certyfikacji drukarki 3DGence INDUSTRY F340 obejmował zagadnienia z zakresu kontroli produkcji oraz bezpieczeństwa. Firma została poddana niezależnej kontroli podczas której weryfikacji poddane zostały deklaracje złożone przez producenta.

Uzyskany certyfikat potwierdza powtarzalność i jakość produkcji oraz bezpieczeństwo urządzeń 3DGence. Każda drukarka 3DGence INDUSTRY F340 wyprodukowana od września 2018 roku jest oznaczona znakiem TÜV potwierdzającym przeprowadzone badania.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Był to już kolejny niezależny test potwierdzający jakość polskiego producenta drukarek 3D. Wcześniej z wizytą w siedzibie firmy był Michael Petch, redaktor naczelny portalu 3D Printing Industry, który wraz ze specjalistą druku 3D testował urządzenia 3DGence. Dokładny raport dostępny jest tutaj:

3dprintingindustry.com/news/review-the-3dgence-industry-f340-a-powerful-peek-3d-printing-workhorse-137311/  

Darmowa próbka wydruku 3D

Jakość druku urządzenia 3DGence INDUSTRY F340 można sprawdzić zamawiając darmową próbkę wydruku 3D na stronie industry.3dgence.com/pl. Każdy użytkownik może wybrać jeden z trzech przygotowanych modeli,  w tym przekładnię z PEEK-u, która drukowana jest z wykorzystaniem materiału podporowego, zacisk hamulca z materiału PC-ABS czy koło zębate z ABS-u.

Zamówiony model zostanie dostarczony pod wskazany adres. Próbka zostanie wydrukowana na urządzeniu 3DGence INDUSTRY F340 bezpłatnie.

O drukarce 3D

3DGence INDUSTRY F340 to przemysłowa drukarka 3D zaprojektowana z myślą o tworzeniu trwałych i dokładnych wydruków 3D o zaawansowanej geometrii. Możliwość druku z szerokiej gamy materiałów, w tym z PC czy PEEK-u pozwala na tworzenie bardzo wytrzymałych mechanicznie detali oraz odpornych na wysokie temperatury. Urządzenie wykorzystywane jest w głównej mierze przez firmy produkcyjne m.in. do prototypowania, wydruku akcesoriów dla linii technologicznych ale także do tworzenia części maszyn, obudów, modeli koncepcyjnych czy makiet.

Specyfikacja techniczna 3DGence INDUSTRY F340 dostępna jest na stronie: 3dgence.com/drukarka-industry-f340/


5 Comments

 1. Grzegorz S

  marzec 25, 2019 at 2:16 pm

  Oby tylko jakimiś urzędniczymi sprawami ich nie zniszczyli, bo aż miło się czyta o takich firmach. Branża przyszłościowa, a zastosowań można wyliczać na pęczki. Wszczepia się implanty kości wydrukowane w 3D, możliwości niesamowite. Mocno trzymam kciuki

 2. Roman

  kwiecień 17, 2019 at 11:08 am

  Miałem okazję skorzystać z usług tej firmy i nie zawiodłem się, produkty i obsługa na wysokim poziomie. Wszystko godne polecenia, dobrze, że pisze się artykuły o takich firmach, bo zasługują na rozgłos

 3. Jarosław

  maj 20, 2019 at 9:40 am

  Dobrze widzieć jak prężnie się rozwijają. Oby tak dalej, warto wspierać takie solidne firmy,jak ta, bo to takie perełki wśród naszych rodzimych przedsiębiorstw.

 4. Kamil

  maj 31, 2019 at 8:09 am

  Wydruki naprawdę są solidne. Widać, że firma stawia na jakość, to się ceni 😉

 5. Jamaha

  czerwiec 3, 2019 at 12:57 pm

  Korzystałem z ich usług kiedyś i przyznaję, że jakościowo wychodzą im dobre produkty, resztę już inni chwalili.
  Pozdrawiam

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *