Wydarzenia

Efektywność energetyczna – top temat dla zakładów produkcyjnych w 2023 roku

By  | 

Już 23 lutego w Hotelu Szafran, w Czeladzi odbędzie się Konferencja Techniczna „Efektywność energetyczna w przemyśle”. Doświadczeni specjaliści z branży zaprezentują aktualne trendy, omówią konkretne rozwiązania, a także dostarczą inspiracji w obecnie jednym z najważniejszych dla zakładów produkcyjnych temacie.

Duża dawka pomysłów oraz gotowe rozwiązania redukcji kosztów przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiej niezawodności w dostawach energii – to wszystko zebrane w jednym miejscu dla uczestników Konferencji Technicznej w Czeladzi! Jednodniowa konferencja w sprawdzonej formule „Business to Business”, łączy część konferencyjną z warsztatową i wzbogacona jest o liczne stoiska wystawiennicze firm oraz networking i mentoring biznesowy. Na uczestników czekają specjaliści przy 13 stoiskach wystawienniczych, takich firm jak: Volen, Voltea, UE Systems, Promotic, czy Festo. To idealne miejsce, by wymienić się doświadczeniem oraz spostrzeżeniami. Ważnym punktem Konferencji będą warsztaty techniczne, których celem jest podniesienie kompetencji pracowników firm produkcyjnych w zakresie wykorzystania aplikacyjnych rozwiązań SCADA w celu monitoringu i zmniejszenia zużycia energii. Warsztaty przeprowadzone zostaną tuż po części prelekcyjnej.

Wybrane tematy prelekcji:

  • Programy zmniejszenia zużycia sprężonego powietrza
  • System sterowania i nadzoru w elektroenergetyce
  • Oszczędności energii cieplnej w praktyce
  • Redukcja zużycia energii, dzięki modernizacji oświetlenia
  • Powietrze i prąd – zastosowanie, aktualne rozwiązania, analiza kosztów
  • Biznesowe korzyści wdrożenia monitoringu energii
  • Optymalizacja pracy urządzeń wytwarzania i uzdatniania sprężonego powietrza
  • Energooszczędne oświetlenie zakładów produkcyjnych

Więcej informacji oraz rejestracja:
www.axonmedia.pl/konferencje/rejestracja/efektywnosc-energetyczna-2023-czeladz/

Udział jest bezpłatny dla zarejestrowanych online uczestników. Dodatkowo w ramach wydarzenia przewidziany jest odbiór Imiennych Certyfikatów Uczestnictwa, przerwy kawowe oraz materiały informacyjne.

Patroni Honorowi wydarzenia: Business Centre Club, Krajowa Izba Gospodarcza, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Urząd Dozoru Technicznego, Hutnicza Izba Przemysłowo-Handlowa, Polska Izba Gospodarcza Zaawansowanych Technologii, Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia, Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, Śląski Klaster Lotniczy, Związek Polskich Przetwórców Mleka.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *