Wydarzenia

igus na Energetab pod znakiem bezpieczeństwa

By  | 

Na tegorocznych targach Energetab w Bielsku-Białej igus zaprezentuje całą gamę swoich rozwiązań technologicznych pod hasłem przewodnim „Bezpieczeństwo gwarantowane!”. Wśród nowości zobaczyć będzie można m.in. system bezpiecznego prowadzenia przewodów do pulpitów sterujących.       

Firma igus – światowy lider w dziedzinie rozwiązań motion plastics, tworzyw sztucznych pracujących w ruchu, zaprezentuje na tegorocznych targach Energetab (Bielsko-Biała 11-13 września) cała gamę nowości produktowych. Dla odwiedzających będzie to okazja do obejrzenia wielu z nich „na żywo”.

W tym roku igus skupi się na aspekcie zapewnienia bezpieczeństwa, dlatego prezentować będzie m.in. inteligentne przewody chainflex, dedykowane do pracy  w prowadnikach. Są to jedyne na świecie przewody posiadające gwarancję trwałości, które dzięki wyposażeniu ich w czujniki, po wykonaniu milionów cykli, same informują użytkownika o zbliżającej się potrzebie wymiany.

 Nasza 36 miesięczna gwarancja żywotności przewodów na miliony cykli zgięć, jest jedyną taką na świecie. Klienci mogą już na etapie projektowania swojej linii produkcyjnej skorzystać z rozbudowanych narzędzi online do kalkulacji żywotności każdego z produktów igus, zarówno przewodów i prowadników, mówi Karol Kozłowski, Product Manager chainflex®. Dodaje, że targi są też okazją, aby osobiście spotkać się
z doświadczonymi pracownikami, którzy znają odpowiedź na praktycznie każde pytanie dotyczące rozwiązań igus.

Firma zaprezentuje też absolutną nowość – system Guidefast control do bezpiecznego prowadzenia przewodów do pulpitów sterujących zintegrowany z jeżdżącym wózkiem. Rozwiązanie to idealnie sprawdzi się w hali produkcyjnej, czy magazynie.

Stoisko igus z numerem 22 będzie dostępne dla gości targów w pawilonie J.


KONTAKT Z PRASĄ w igus Polska:

Paulina Skowron
Marketing Manager

igus Sp. z o.o.
ul. Działkowa 121C
02-234 Warszawa
Mobile: 666 842 679
Faks: 22 863 61 69
info@igus.pl
www.igus.pl


PRESS CONTACT in igus GmbH:

Oliver Cyrus
Head of PR & Advertising

igus GmbH
Spicher Str. 1a
D-51147 Köln
Tlf.. +49 (0) 22 03 / 96 49 – 459
Fax +49 (0) 22 03 / 96 49 – 631
ocyrus@igus.de
www.igus.de


INFORMACJA O IGUS:
Firma igus jest światowym liderem w produkcji systemów prowadzenia przewodów i polimerowych łożysk ślizgowych. To rodzinne przedsiębiorstwo z siedzibą w Kolonii ma swoje oddziały w 35 krajach i zatrudnia około 3 180 pracowników na całym świecie. W 2016 roku firma igus wygenerowała obroty rzędu 592 milionów Euro. igus ma największe w swojej branży laboratoria badań i fabryki, dzięki czemu może w bardzo krótkim czasie zaoferować klientom innowacyjne i dostosowane do ich potrzeb produkty i rozwiązania.


Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *