Wydarzenia

Intensywny czerwiec przed nami – ruszają stacjonarne Konferencje Techniczne Axon Media!

By  | 

Na dynamicznie zmieniającym się rynku nowoczesnego przemysłu nowe doświadczenie i najświeższa wiedza o ciekawych rozwiązaniach jest na wagę złota. Dla tych specjalistów, którzy chcą rozwinąć kompetencje zawodowe, poznać nowinki, inspiracje i najlepsze praktyki z branży Axon Media przygotował cykl 6 Konferencji Technicznych.

Już od czerwca do kalendarza wydarzeń branżowych wracają stacjonarne Konferencje Techniczne Axon Media. Spotkania odbywać się będą w sprawdzonej formule wykładowo-konsultacyjnej poszerzonej o stoiska targowe i kameralne warsztaty. Na najbliższe wydarzenia organizator zaprasza przedstawicieli sektora produkcji, logistyki oraz obiektów komercyjnych, chcących poszerzyć swoją wiedzę z zakresu Utrzymania Ruchu oraz optymalizacji zużycia energii i mediów technicznych.

Wystarczy jeden dzień, by spotkać najważniejszych dostawców z rynku, zdobyć wartościowe kontakty, podpytać o nowe rozwiązania i produkty, wypróbować aplikacje i narzędzia, które rozwiną zawodowe kompetencje, pomogą w optymalizacji procesów i rozwiązaniu problemów technicznych.

Zaplanowane na czerwiec i lipiec wydarzenia:

  • 15 czerwca, Starachowice – Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych
  • 17 czerwca, Rzeszów – Optymalizacja zużycia energii i mediów technicznych
  • 22 czerwca, Bielsko-Biała – Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych
  • 23 czerwca, Bielsko-Biała – Optymalizacja zużycia energii i mediów technicznych
  • 30 czerwca, Gdynia – Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych
  • 15 lipca, Suwałki – Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych

Tak jak do tej pory, udział w Konferencjach Technicznych pozostaje bezpłatny, wystarczy rejestracja online. Zapraszamy do śledzenia strony KonferencjeTechniczne.pl.

Dodatkowo w 2021 roku firma Axon Media przygotowała nowość – tym razem do posłuchania. Zapowiadane Podcasty Techniczne właśnie ruszyły! Każdy odcinek przynosi porcję wiadomości o skutecznych rozwiązaniach, ciekawych wdrożeniach, nowych produktach i trendach. Dzięki temu stanowią one ważne źródło inspiracji oraz realnego doświadczenia. Zachęcamy do odwiedzenia platformy PodcastyTechniczne.pl, gdzie wiedza dostępna jest na wyciągnięcie ręki, 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *