Nowości produktowe

Jekko – z pełną parą wkroczyli w dział utrzymania ruchu

By  | 

Jekko to światowej klasy producent mini żurawi, który może pochwalić się ponad 45-letnim doświadczeniem w branży. Oferowane przez niego maszyny to gwarancja bezpieczeństwa oraz szybkiego zwrotu z inwestycji. Mini żurawie marki Jekko to połączenie innowacyjnych rozwiązań technologicznych wraz z opartą na tradycjach, najwyższą jakością włoskiej produkcji.

Mini żurawie od Jekko Polska

Od końca 2016 roku polscy klienci mają okazję nabyć produkty tej marki od autoryzowanego dealera. Wszystko za sprawą powstania firmy Jekko Polska, która jest wyłącznym dystrybutorem innowacyjnych mini żurawi na terenie naszego kraju. Znajdują one szerokie zastosowanie w działach utrzymania ruchu, zarówno w małych, jak i dużych przedsiębiorstwach produkcyjnych.

Co wyróżnia mini żurawie Jekko?

Przede wszystkim innowacja oraz przystosowanie do pracy w rozmaitych lokalizacjach (zwłaszcza w trudno dostępnych miejscach: wąskich, niewielkich obszarach np. możliwość przejazdu przez jednoskrzydłowe drzwi). Oferta obejmuje osiem modeli teleskopowych mini żurawi gąsienicowych z podporami, dostępnych z silnikiem elektrycznym lub diesel. Maszyny są więc przystosowane zarówno do pracy wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Doskonale sprawdzają się także na rozmaitych rodzajach podłoża (bez względu na nierówności czy wyłożony materiał, np. płytki).

Kompaktowe wymiary i komfortowa obsługa

Niewielkie wymiary maszyn Jekko zapewniają nie tylko przejazd przez drzwi czy pracę na wąskich obszarach, ale pozwalają również na ich bezproblemowy transport. Można tego dokonać z łatwością przy użyciu windy towarowej lub innych urządzeń dźwigowych. Dzięki niewielkiej wadze, mini żurawie mogą bowiem pracować na najwyższych kondygnacjach budynków.

Dodatkowo, są one niezwykle łatwe w obsłudze, dzięki opcji zdalnego sterowania (jazdą i podnoszeniem), przy użyciu profesjonalnego pilota. W efekcie operator ma możliwość obserwowania ładunku z różnych pozycji, a także wykonywania precyzyjnych ruchów. Pilot wyposażony jest w duży wyświetlacz LCD oraz zapewnia wielofunkcyjne działanie (do 3 ruchów jednocześnie).

System Pick & Carry

Te wyspecjalizowane maszyny posiadają tryb pracy Pick & Carry, dzięki czemu mogą przemieszczać się na gąsienicach z podniesionym ładunkiem. Precyzję działania mini żurawi Jekko podkreśla fakt, iż wyposażone zostały w kilka prędkości ruchu.

Istnieje także możliwość ustawienia podpór pod kilkoma kątami, co pozwala na rozstawienie urządzeń w wielu konfiguracjach. Ponadto, maszyny posiadają opcję automatycznego dostosowywania obciążenia do obszaru roboczego.

Za wykorzystaniem mini żurawi od Jekko w działach utrzymania ruchu przemawia także m.in.: obecność jasnych, nie rysujących gąsienic oraz możliwość zastosowanie dodatkowych urządzeń, dzięki czemu zwiększa się ich funkcjonalność. Dla przykładu: za pomocą szybkiego i łatwego montażu mogą być one wyposażone w hydrauliczny wysięgnik pomocniczy czy inne akcesoria.

Poza wszechstronnością działania dotychczasowi klienci Jekko doceniają mini żurawie głównie za znaczne skrócenie przestojów w fabrykach, spowodowanych przez awarie. Mini żurawie doskonale sprawdzają się podczas prac konserwacyjnych i naprawczych w trudno dostępnych miejscach. Z tego względu doskonale wpisują się w koncepcję działów utrzymania ruchu w zakładach produkcyjnych.

This slideshow requires JavaScript.


 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *