Wydarzenia

Już za tydzień: PREMIERA ONLINE Solaris Urbino 15 LE electric!

By  | 

Urbino electric wyjeżdża za miasto

 • Oferuje maksymalny poziom bezpieczeństwa
  Dla kierowców zaprojektowaliśmy bogate wyposażenie z innowacyjnymi systemami wsparcia, kamerami zamiast lusterek czy interaktywnym panelem, aby zagwarantować im jak najbardziej spokojną i pewną jazdę oraz komfortową pracę.
 • Zaskakuje elastycznością
  Niezwykle komfortowy w tylnej części autobusu, z wygodnymi siedzeniami, lampkami do czytania, klimatyzacją, podłokietnikami, a jednocześnie praktyczny i niskopodłogowy w przedniej części, przez co spełnia potrzeby pasażerów z ograniczeniami ruchowymi i podróżnymi z wózkami dziecięcymi.
 • Idealnie dopasowuje się do potrzeb operatora
  Szeroki wachlarz wyposażenia wnętrza i rozwiązań technicznych, powoduje, że autobus sprosta wymaganiom przewoźników nowoczesnych miast, ale i przedmieść. Integracja z systemem zdalnego zarządzania flotą eSConnect zapewni kontrolę nad elektryczną flotą, a obsługa zapobiegawcza utrzyma autobusy w świetnej kondycji.
 • Zaprasza na pokład jeszcze więcej osób
  W przestronnym, jasnym wnętrzu pojazdu może jechać nawet 65 pasażerów, siedzących w wygodnych fotelach, w których podróż jest przyjemnością. To największa liczba miejsc siedzących w tej klasie rodziny Urbino.

Bądź z nami!20.10.2020 r.
godz. 12:00

https://www.solarisbus.com/premiera

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *