Wydarzenia

Konferencje Techniczne w Krakowie coraz bliżej!

By  | 

Na 18 i 19 lutego 2020 roku zespół Axon Media Group zaplanował 2 szkolenia dla specjalistów z branży produkcyjnej. Oba spotkania odbędą się w Krakowie. To świetna okazja, by poznać aktualne trendy, najnowsze technologie oraz wysłuchać ekspertów z branży.

Utrzymanie ruchu i automatyzacja

Pierwsza z konferencji to „Niezawodność i utrzymanie ruchu w zakładach produkcyjnych”, a druga – „Automatyzacja i bezpieczeństwo w zakładach produkcyjnych”.

Podczas części wykładowej wypowiedzą się doświadczeni eksperci z firm takich jak ADEGIS, Balluff, Finder, Elmark Automatyka, HEICO GROUP, czy też Lenze. Prelegenci przygotowali tematy takie jak: „Niezawodność urządzeń i oszczędność energii dzięki technologii ultradźwiękowej”, „Systemy próżni centralnej – zwiększenie oszczędności w instalacjach próżniowych”, czy też „Liczenie stopy zwrotu ze stanowisk z robotami współpracującymi – na przykładowych wdrożeniach”.

Po części prelekcyjnej odbędą się prowadzone przez ekspertów warsztaty. Tym razem omówiona zostanie tematyka systemów AS-interface oraz określania poziomów modernizacji maszyn.

Pomiędzy wykładami na uczestników czeka kawa, ciepły poczęstunek w porze obiadowej, prasa branżowa i cenne znajomości z innymi specjalistami. Dla każdej z zarejestrowanych osób został przygotowany pakiet materiałów, prasa branżowa oraz certyfikat udziału, który zostanie wręczony na koniec szkolenia.

Wydarzenia w Krakowie zostały już objęte patronatem przez:

  • Krajową Izbę Gospodarczą,
  • Narodowe Centrum Badań i Rozwoju,
  • Urząd Dozoru Technicznego,
  • Śląski Klaster Lotniczy.

Obie konferencje odbędą się w Hotelu Swing przy ul. Dobrego Pasterza 124. Rejestracja zaczyna się o godzinie 8:15. Wstęp jest bezpłatny, wystarczy jedynie wcześniej się zarejestrować.

Zapisy już ruszyły: http://www.axonmedia.pl/konferencje/program/automatyzacja-bezpieczenstwo-luty-2020-krakow/


 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *