Wydarzenia

Listopadowy webcast IT z ekspertem Rittal

By  | 

Już w najbliższy czwartek – 26 listopada odbędzie się webcast dotyczący nowoczesnych rozwiązań dla branży IT. Podczas spotkania ekspert firmy Rittal odpowie na najczęściej pojawiające się pytania dotyczące awarii, konsekwencji oraz wydatków związanych z systemami IT. Na zakończenie zaplanowano czas na dyskusję – uczestnicy będą mogli zadawać pytania ekspertowi.

Webcast będzie trwał ok. 45 minut, a udział jest bezpłatny.

Wystarczy zarejestrować się na stronie – https://itsolutions-rittalpolska.clickmeeting.com/.

Zaplanowany przez firmę Rittal webcast pt.: „Sejfy Micro Data Center – bezpieczne i redundantne centrum danych bez skomplikowanych prac budowlanych” poprowadzi Bogdan Marczak, Product Manager ds. IT i Data Center. Spotkanie rozpocznie się 26 listopada o godzinie 12.00. Uczestnicy dowiedzą się, ile kosztuje minuta awarii systemu IT, co może się stać, gdy zostaną stracone dane firmy oraz jakie będą konsekwencje i koszty z tym związane. Ekspert firmy Rittal opowie także o tym, w jaki sposób sejfy MDC Level E zapewniają:

  • ochronę fizyczną;
  • wczesne wykrywanie pożaru i jego gaszenie;
  • kontrolę dostępu;
  • optymalne chłodzenie i bezpieczny rozdział mocy;
  • kompleksowy monitoring.

Aby wziąć udział w webcaście, wystarczy zarejestrować się wcześniej na stronie https://itsolutions-rittalpolska.clickmeeting.com/. Uczestnictwo jest bezpłatne, a nagranie ze spotkania online oraz dodatkowe materiały będą dostępne wyłącznie dla osób zarejestrowanych.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *