Nowości produktowe

Nowe modele drukarek etykiet TD-4T wspierają technologię RFID i umożliwiają druk termotransferowy

By  | 

Brother prezentuje nową serię kompaktowych nabiurkowych drukarek TD-4T, które wspierają technologię RFID wykorzystywaną m.in. do identyfikacji, monitorowania i zabezpieczeń. Modele TD4650TNWBR i TD4750TNWBR umożliwiają druk termotransferowy.

Model TD-4650TNWBR drukuje z maksymalną prędkością wynoszącą 203 mm na sekundę w rozdzielczości 203 dpi, a urządzenie TD-4750TNWBR 152 mm na sekundę w 300 dpi. Ponadto dwa niedawno wprowadzone do portfolio modele obsługują taśmy termotransferowe o długości do 300 m. Urządzenia można doposażyć w obcinak, który umożliwi sprawne odcinanie etykiet, odklejak oraz zewnętrzny uchwyt rolki.

Urządzenia pozwalają na szybkie drukowanie trwałych etykiet i oznaczeń towarów, które są odporne na działanie promieni słonecznych, temperatury, uszkodzenia mechaniczne, wilgoć, a także na wiele innych czynników zewnętrznych. Dzięki temu znajdą zastosowanie w tak ich branżach jak: handel detaliczny, logistyka, spedycja, transport czy nawet służba zdrowia. Obie drukarki zostały wyposażone w czytelny kolorowy wyświetlacz LCD z zegarem o przekątnej 2,3” z 6-przyciskami nawigacyjnymi, co znacznie ułatwia obsługę. Drukarki serii TD-4T są kompatybilne z systemem Windows®, macOS® i Linux. Modele obsługują również popularne oprogramowanie Seagull BarTender oraz Seagull BarTender UltraLite Edition. Drukarki Brother TD-4650TNWBR i TD-4750TNWBR nie wymagają rejestracji do 3-letniej gwarancji. Więcej szczegółów na www.brother.pl.

Informacje o firmie Brother
Firma Brother należy do grupy wiodących na świecie producentów wyspecjalizowanych w dziedzinie urządzeń drukujących i technologii komunikacyjnych, posiadająca od dłuższego czasu pozycję światowego lidera w segmencie monochromatycznych wielofunkcyjnych urządzeń laserowych. Swoją działalność rozpoczęła w 1908 r. w Japonii, a w 2018 r. obchodziła 60-lecie działalności w Europie. Brother zatrudnia na całym świecie 25 000 pracowników. Firma Brother zbudowała swój sukces w Europie w oparciu o wysoką jakość, wyjątkowo korzystny wskaźnik cena/wartość, marketing, lokalną sieć dystrybucji i serwisu, wysoki poziom zaangażowania na rzecz ochrony środowiska oraz dostępność dla klienta. Brother oferuje zastrzeżone technologie, opracowywane, wytwarzane i dystrybuowane w stu procentach we własnym zakresie. Firma Brother posiada certyfikat ISO140001 i otrzymała prestiżowe międzynarodowe certyfikaty „der Blaue Engel” i „Eco Mark”. Brother Polska jest częścią Brother International Ltd. Więcej informacji o firmie znajduje się na stronie www.brother.pl

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *