Nowości produktowe

Nowość produktowa: zawias wbudowany o stałym momencie obrotowym

By  | 

Southco : NOWY WBUDOWANY ZAWIAS DYNAMOMETRYCZNY FIRMY SOUTHCO UTRZYMUJE MAŁE DRZWI I POKRYWY W POZYCJI OTWARTEJ W CIASNYCH PRZESTRZENIACH

Southco rozszerzyło swoją pełną sukcesów linię zawiasów ciernych o wersję niskoprofilową, która umożliwia niezawodną kontrolę pozycji w zastosowaniach o ograniczonej przestrzeni.

Zawias wbudowany o stałym momencie obrotowym ST-20L oferuje nowe rozwiązanie do montażu małych pokryw i ekranów, które muszą być podnoszone i bezpiecznie utrzymywane w miejscu, pod dowolnym kątem.

Zawias wbudowany o stałym momencie obrotowym ST-20L firmy Southco zwiększa ergonomię, bezpieczeństwo i lepsze widzenie wartości, sprawiając, że lekkie panele wydają się solidniejsze i zapewniają użytkownikowi końcowemu bezproblemową obsługę. Zaprojektowany do zastosowań o ograniczonej przestrzeni, w tym samochodowych konsol centralnych, małych obudów przemysłowych i sprzętu oświetleniowego, ST-20L zapewnia sprawdzony stały moment obrotowy w kompaktowej obudowie.

Zawiasy Southco o stałym momencie obrotowym są przeznaczone do zastosowań wymagających funkcji stałego momentu obrotowego w formowanym zespole. Rodzaje formowania wciskanego lub przykręcanego łatwo integrują się z zastosowaniami z tworzyw sztucznych, odlewów metalowych i blachy, poprawiając ogólny wygląd i wydajność produktu końcowego. Unikalna, ukryta konstrukcja ST-20L pozwala na łatwą instalację w małych przestrzeniach opakowaniowych i ukrycie przed wzrokiem, bez zakłócania zewnętrznej stylizacji.

Zawiasy zaprojektowane w technologii stałego momentu obrotowego Southco zapewniają płynny, kontrolowany opór w całym zakresie ruchu i bezpiecznie utrzymują drzwi i panele w dowolnej pozycji. Linia zawiasów Southco o stałym momencie obrotowym jest odporna na dryft i luz, nawet pod wpływem wibracji lub obciążeń dynamicznych. Dzięki momentowi obrotowemu ustawionemu podczas procesu produkcyjnego, zawiasy Southco ze stałym momentem obrotowym zapewniają swobodę regulacji przez cały cykl życia produktu.

„Zawias o stałym momencie obrotowym ST-20L firmy Southco pozwala projektantom poprawić wrażenia klienta i postrzeganie jakości, zapewniając płynną pracę drzwi i pokryw oraz utrzymując otwarte pokrywy, aby umożliwić użytkownikowi końcowemu łatwy dostęp do zawartości komory” – powiedział Stewart Beck, menedżer ds. globalnego produktu. „Seria ST-20L poprawia ergonomię produktów, od sprzętu oświetleniowego po wyświetlacze, w przypadku których łatwa i niezawodna orientacja może sprawić różnicę między wspaniałym a frustrującym doświadczeniem klienta”.

Aby uzyskać więcej informacji na temat funkcjonalności wbudowanych zawiasów o stałym momencie obrotowym, odwiedź stronę www.southco.com lub wyślij e-mail do całodobowego działu obsługi klienta na adres info@southco.com.

www.southco.com


O firmie Southco
Southco Inc. to światowy lider w dziedzinie projektowania i produkcji specjalistycznego sprzętu związanego z kontrolą dostępu. Dbamy o każdy szczegół, od jakości i wydajności po estetykę i ergonomię, ponieważ wiemy, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Często to ono decyduje o sukcesie produktu. Od ponad 70 lat Southco pomaga najbardziej rozpoznawalnym markom na świecie zaspokoić potrzeby ich klientów. Dzięki innowacji tworzymy rozwiązania zaprojektowane z myślą o zapewnieniu użytkownikom najwyższego poziomu interakcji z produktami. Nasze systemy znajdują zastosowanie w branży transportowej, przemyśle, urządzeniach medycznych, centrach danych i wielu innych podobnych miejscach. Dzięki niezwykle zdolnej kadrze inżynierskiej, innowacyjnym produktom i dedykowanym zespołom pracowników w zakładach na całym świecie firma Southco dostarcza najbogatsze portfolio, wysokiej jakości rozwiązań do kontroli dostępu, projektantom osprzętu na świecie.

www.southco.com

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *