Nowości produktowe

Nowy zawias dwustronny do cieńszych stołów składanych

By  | 

Firma Southco poszerzyła swoją znakomitą linię zawiasów dwustronnych o stałym momencie obrotowym o nowe rozwiązanie przeznaczone do cieńszych stołów składanych, które stosuje się do wnętrz transportowych

Zawias dwustronny AH-2E-12 o stałym momencie obrotowym firmy Southco korzysta z siły tarcia, by zwiększyć zakres kontroli stołów składanych pod kątem 180 stopni, co pozwala zapobiec samoczynnemu otwieraniu się segmentów w trakcie użytkowania stołu i zwiększyć satysfakcję użytkownika.

Niniejsza, znakomita linia zawiasów dwustronnych o stałym momencie obrotowym została rozszerzona, aby produkty wchodzące w jej skład mogły być montowane w panelach o grubości 12mm (1/2 cala). Nowe zawiasy AH-2E stanowią uzupełnienie używanych zawiasów dwustronnych AH-2E, które zaprojektowano do paneli o grubości 20mm (3/4 cala). Wielu inżynierów szuka rozwiązań przeznaczonych do cieńszych paneli, by zmniejszyć wymiary i masę swoich konstrukcji.

Zawias dwustronny AH-2E o stałym momencie obrotowym firmy Southco zapewnia stałe, płynne funkcjonowanie, co umożliwia pasażerom bezpieczne przestawianie składanych stołów, umieszczonych w poruszających się pojazdach, takich jak pociągi, samoloty oraz autokary. Zintegrowany, stały moment obrotowy umożliwia utrzymywanie stołu pod każdym kątem, co zapobiega jego otwarciu w trakcie ruchu pojazdu. Dzięki ulepszonej estetyce i niezawodności, AH-2E to idealne ulepszenie w porównaniu do zawiasów wolnoopadających i urządzeń tłumiących.

Dzięki swojej konstrukcji umożliwiającej montaż podtynkowy, zawias dwustronny AH-2E o stałym momencie obrotowym potrzebuje minimalnej ilości miejsca i umożliwia montaż stołu w bezpiecznej, poziomej pozycji oraz jego składanie i rozkładanie na płasko. Dzięki wykonaniu z wytrzymałych materiałów, AH-2E zapewnia bezawaryjne, bezobsługowe użytkowanie oraz zwiększony poziom bezpieczeństwa dzięki płynnemu ruchowi, co uniemożliwia przytrzaśnięcie palców, a także dzięki płaskiej konstrukcji, która eliminuje punkty ścisku wzdłuż łączenia.

Globalny menadżer produktu, Stewart Beck dodaje: »Zawias dwustronny AH-2E o stałym momencie obrotowym wyznacza nowy poziom bezpieczeństwa i niezawodności dla stołów składanych w sektorze transportu pasażerskiego, w transporcie kolejowym, autobusowym i lotniczym. Dzięki technologii zintegrowanego momentu obrotowego, AH-2E stanowi ulepszenie w porównaniu do istniejących rozwiązań wolnoopadających, ze względu na fakt, że kontrolowany ruch zapobiega swobodnemu upadkowi stołu na nogi pasażera.»

Aby pozyskać dodatkowe informacje o całej linii rozwiązań firmy Southco oferujących Zawiasy o stałym momencie obrotowym, proszę odwiedzić stronę southco.com lub skontaktować się z działem obsługi klienta dostępnym w trybie 24/7 pod adresem email: info@southco.com


O firmie Southco
Southco Inc. to światowy lider w dziedzinie projektowania i produkcji specjalistycznego sprzętu związanego z kontrolą dostępu. Dbamy o każdy szczegół, od jakości i wydajności po estetykę i ergonomię, ponieważ wiemy, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Często to ono decyduje o sukcesie produktu. Od ponad 70 lat Southco pomaga najbardziej rozpoznawalnym markom na świecie zaspokoić potrzeby ich klientów. Dzięki innowacji tworzymy rozwiązania zaprojektowane z myślą o zapewnieniu użytkownikom najwyższego poziomu interakcji z produktami. Nasze systemy znajdują zastosowanie w branży transportowej, przemyśle, urządzeniach medycznych, centrach danych i wielu innych podobnych miejscach. Dzięki niezwykle zdolnej kadrze inżynierskiej, innowacyjnym produktom i dedykowanym zespołom pracowników w zakładach na całym świecie firma Southco dostarcza najbogatsze portfolio, wysokiej jakości rozwiązań do kontroli dostępu, projektantom osprzętu na świecie.

www.southco.com

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *