Napędy i sterowanie

Portal klienta myNORD: krótka droga do optymalnych rozwiązań napędowych

By  | 

Wydajny, przejrzysty i dostępny 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu – portal klienta myNORD (www.mynord.com) pozwala użytkownikom konfigurować i zamawiać online rozwiązania napędowe spośród standardowej oferty firmy NORD DRIVESYSTEMS (przekładnie, silniki, elektronika napędowa). Prosto, wygodnie i szybko.

Klienci są przeprowadzani krok po kroku przez cały proces zamówienia. Szeroki zakres funkcji wyszukiwania i sortowania (np. według mocy silnika, prędkości wyjściowej czy wyjściowego momentu obrotowego) ułatwia wybór optymalnej technologii napędu. Dzięki kontroli poprawności konfigurator produktu portalu myNORD pokazuje tylko te opcje, które odpowiadają już wprowadzonym kryteriom. Objaśnienia funkcji konfiguracyjnych są wyświetlane za pomocą symboli informacyjnych. Możliwa jest także konfiguracja online i kontrola zgodności motoreduktorów z wymogami ATEX, jak również konfiguracja rozwiązań z zakresu technologii napędów zdecentralizowanych lub przetwornic częstotliwości do zabudowy w szafach sterowniczych.

Konfiguracja i zamówienia online rozwiązań napędowych
Wszystkie etapy konfiguracji są realizowane na jednym ekranie. Całość wprowadzonych specyfikacji, jak również funkcje, które można jeszcze wybrać, są wyświetlane w polu po prawej stronie ekranu i są zawsze widoczne. Ponadto dla skonfigurowanych już rozwiązań napędowych można generować modele 3D, rysunki konturowe i rysunki zwymiarowane. Klienci mogą także łatwo pobrać utworzone dane CAD i zintegrować je bezpośrednio z posiadanym programem CAD. Nawet podczas konfiguracji wszystkie ceny zakupu są widoczne, a w momencie kompletacji można przywołać ofertę i uruchomić proces zamówienia.

Wszystkie zamówienia, projekty i dokumentacja dostępne przez cały czas
Wszystkie bieżące, jak i już zrealizowane zamówienia są zapisywane w systemie śledzenia zamówień i można je łatwo filtrować oraz sortować, ponadto status zamówienia i czas dostawy można stale śledzić w czasie rzeczywistym. Zarejestrowani klienci mają możliwość zapisania swoich dotychczasowych konfiguracji i wykorzystania ich do różnych celów. Portal myNORD umożliwia m.in. szybką konfigurację nowych wariantów na podstawie zapisanych kryteriów.

W bazie dokumentów można pobrać dokumentację produktu w wielu różnych językach dla konkretnego zamówienia. Dokumenty zawierają instrukcje obsługi i konserwacji oraz zestawienie części zamiennych. Dokumenty można pobrać z bazy lub wygodnie przesłać jako link.

Specjalna funkcja umożliwia wszystkim współpracownikom firmy zajmującym się technologią napędową dostęp nie tylko do danej konfiguracji, ale także do wszystkich innych danych.

myNORD: Prosty. Wygodny. Szybki.
Szybka i prosta konfiguracja, przyjazny interfejs użytkownika i intuicyjne menu, dostęp do przeglądu wszystkich istotnych dokumentów, szybkie śledzenie zamówień i przesyłek w czasie rzeczywistym, a także natychmiastowe generowanie ofert – w portalu myNORD klienci mogą znaleźć właściwe rozwiązanie napędowe prawie za jednym kliknięciem. myNORD jest dostępny 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu i stanowi osobistą platformę współpracy z firmą NORD.

Zdj.1. Prosty, wygodny i szybki: portal klienta myNORD firmy NORD DRIVESYSTEMS oferuje użytkownikom możliwość konfiguracji online rozwiązań napędowych, dostęp do aktualnych ofert i danych CAD, a także przegląd swoich zamówień.

Zdj.2. Wszystkie etapy konfiguracji są realizowane na jednej stronie. Klienci mogą zawsze zobaczyć już wprowadzone specyfikacje, jak również funkcje, które można jeszcze wybrać.


Media społecznościowe:

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/getriebebau-nord-gmbh-&-co-kg/
Twitter: https://twitter.com/NORD_Drive
YouTube: https://www.youtube.com/user/NORDDRIVESYSTEMS


Nord Napędy sp. z o.o.
ul. Krakowska 58
32-020 Wieliczka
Bartosz Jagła
Phone : +48 12 288 99 21
Fax : +48 12 288 99 11
bartosz.jagla@nord.com


 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *