Bezpieczeństwo i ochrona środowiska

Ręce precz od mojego dźwigu!

By  | 

Firma Brady Corporation wprowadziła na rynek blokadę kasety sterowniczej, nowe i innowacyjne rozwiązanie Lockout/Tagout, które zapewnia pełną kontrolę dostępu do wiszących przycisków dźwigu i wciągnika w celu zwiększenia bezpieczeństwa pracowników.

Większe bezpieczeństwo pracowników
Nowa blokada kasety sterowniczej obejmuje szeroki zakres wiszących elementów sterujących dźwigu lub wciągnika, aby uniemożliwić osobom postronnym naciśnięcie wiszących przycisków poprzez zastosowanie nawet 4 kłódek. Klucze do kłódek mogą być przechowywane przez przełożonych lub pracowników realizujących zadania poza zasięgiem wzroku operatora dźwigu, co pozwala uniknąć niepożądanego użycia dźwigu lub wciągnika. Blokada kasety sterowniczej eliminuje wypadki i poważne obrażenia wynikające z kolizji z hakami dźwigu lub obsługiwanym ładunkiem, a tym samym zwiększa bezpieczeństwo pracowników.

Łatwe i praktyczne w użyciu
Blokada kasety sterowniczej jest praktycznym, rozsuwanym narzędziem, które pasuje do wszystkich wiszących elementów sterujących o długości od 10 do 45 cm. Można je stosować jak każda torbę – zawiera elastyczny zatrzask blokujący, który dopasowuje się do różnego rodzaju wiszących kabli. Dzięki 4 połączonym sztywnym bokom można je składać na płasko, co ułatwia transport lub przenoszenie.

Szczegółowe informacje o produkcie oraz przewodnik po rozwiązaniach Lockout/Tagout są dostępne na stronie internetowej Brady lub pod adresem emea_request@bradycorp.com.

This slideshow requires JavaScript.


Informacje na temat firmy Brady Corporation
Firma Brady Corporation jest producentem i dostawcą kompleksowych rozwiązań do identyfikacji i ochrony ludzi, produktów oraz miejsc pracy. Produkty firmy Brady, w tym wysokiej jakości etykiety, oznaczenia, urządzenia zabezpieczające, systemy drukowania i oprogramowanie, służą do poprawy bezpieczeństwa, produktywności i wydajności. Klientami założonej w 1914 r. firmy Brady są podmioty z branży elektronicznej, telekomunikacyjnej, produkcyjnej, elektrycznej, budowlanej, edukacyjnej, medycznej, lotniczej i kosmonautycznej itp. Akcje firmy Brady są w obrocie na giełdzie nowojorskiej pod symbolem BRC. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej dostępnej pod adresem www.bradyeurope.com.


 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *