Wydarzenia

Rozpoczęły się 5. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2022

By  | 

ENERGETAB to największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego – zarówno konwencjonalnego jak i związanego z odnawialnymi źródłami energii. Jest to zarazem jedno z najważniejszych spotkań przedstawicieli sektora elektroenergetycznego.

Teren targów obejmuje ponad 35 tys. m2 powierzchni ekspozycyjnej, zarówno w hali wielofunkcyjnej, jak i w pawilonach namiotowych oraz terenach otwartych, na których wystawcy mają możliwość ekspozycji wielkogabarytowych i ciężkich eksponatów.

Podobnie, jak to było w ubiegłych latach targom towarzyszą konferencje, m.in. „Fotowoltaika dziś i jutro”, „Przemysłowe i wielkoskalowe magazyny energii”, ekspozycje w strefie OZE, pokazy praktyczne technologii elektroenergetycznych, seminaria, prezentacje promocyjne wystawców, itp.

Zatem targi ENERGETAB to doskonałe forum dla rozmów o aktualnych kierunkach rozwoju branży oraz wdrażanych innowacjach oraz okazja do nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych między wystawcami a projektantami, dostawcami usług i czołowymi przedstawicielami przedsiębiorstw energetycznych – zarówno z Polski jak i z zagranicy.

Tradycyjnie już podczas targów wręczone będą nagrody konkursu na „szczególnie wyróżniające się produkty” zgłoszone przez wystawców.

Mimo sytuacji obciążonej widmem pandemii ubiegłoroczne targi ENERGETAB 2021 odwiedziło blisko 8 tys. gości, co pozytywnie zaskoczyło ponad 270 wystawców, wśród których dominowały firmy krajowe ale pojawiło się też ponad 20 wystawców z 10 krajów europejskich.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *